روند اجرای طرح اقدام ملی مسکن ایران در شوش تسریع شود – خبرگزاری مهر و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، محمود عیدانی شامگاه چهارشنبه در نشست برنامه ریزی طرح اقدام مسکن در شهرستان شوش بر اهمیت پروژه ملی مسکن تاکید کرد و افزود: باعث توقف یا کندی این طرح شود.

وی گفت: مشکلات و مسائل مربوط به طرح نهضت ملی مسکن به سرعت در دفتر پیگیری و رفع شود.

فرماندار سوسی گفت: مدیر موسسه نوار نقاله برای انجام سریعتر همه کارها باید به طور مرتب از پروژه های مورد نظر بازدید کرده و مشکلات را در محل حل کنند.

عیدانی تاکید کرد: از اداره مسکن و شهرسازی شوش درخواست می شود زمین مورد نیاز فاز بعدی طرح ملی مسکن را در اسرع وقت در اختیار بنیاد مسکن قرار دهد تا شاهد بریدگی در نهضت ملی مسکن نباشیم. کشور. گام بعدی.

وی گفت: همچنین درخواست ساخت منازل مسکونی برای آغاز سریع اجرای گام های بعدی برنامه اقدام ملی مسکن در این شهرستان وجود دارد.

به گزارش مهر، پس از این جلسه دولت شوش از روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن (فاز دوم) در ورودی شهر سلمان بازدید کرد.

فرماندار شوش در این بازدید از رئیس اداره برق خواست مشکل برق این پروژه را سریع حل کند تا مشکل و وقفه ای در اجرای پروژه ایجاد نشود.

فرماندار شهرستان شوش از زمین فاز بعدی طرح ملی مسکن در کوی شهرک دانیال بازدید کرد.

رئیس شورای مسکن شهرستان شوش در این بازدید از رئیس اداره مسکن و عمران شهرستان خواست مشکل معارضین این زمین را به سرعت حل و به صورت رسمی به بنیاد خانه تحویل دهد. ساخت سایر مراحل نهضت ملی ساختمان در این شهر در اسرع وقت انجام می شود.