روش جدید نصب سیمان برای بهسازی محور پارس آباد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، محبوب حیدری عصر دوشنبه از این مراسم اجرایی بازدید کرد چهار خط محور پارس آباد سربند گفت: برای بهسازی و ترمیم هر چه سریعتر محور پارس آباد به سربند و افزایش ظرفیت محور از روش جدید آرماتوربندی سیمانی استفاده شد.

وی در خصوص مزایای عمده تقویت سیمان افزود: کاهش آسیب های زیست محیطی، افزایش عمر و بهبود کیفیت سوارکار و کاهش هزینه ها نسبت به زمان کار و تسریع در زمان اجرا از مزایای عمده آرماتور سیمانی است.

مدیرکل راه و توسعه شهرستان اردبیل گفت: با توجه به حجم تردد در سطح شهر، اجرای بهسازی با مصالح روسازی متعارف علاوه بر مشکلات قانونی – مدیریتی، تجزیه زودهنگام و عدم آسفالت را در پی خواهد داشت. از نیمه سنگین تا سنگین ترافیک

حیدری افزود: بر اساس طراحی انجام شده برای این پروژه، ضخامت لایه روسازی بر اساس 30 سانتی متر سیمان و دو تخته آسفالت به ضخامت 11 سانتی متر با هزینه تمام شده و در مجموع 290 ​​میلیارد ریال انجام شده است. و در زیر ترافیک قرار گرفت.

او هم انجام داد چهار خط محور پارس آباد به سربند اشاره کرد و گفت: بهسازی مرکز شهرستان اسلام آباد در شهرستان پارس آباد به طول 3400 کیلومتر در جاده برگشت انجام شد.