روز جهانی زن – مراقبت از پوست اولگا لورنسین:


این موضوع بسیار بزرگی است، اما امسال به‌ویژه من دوست دارم همه زنانی را که در عین حال که مادر و مراقب هستند، حرفه‌ای فریاد بزنم. ما اغلب اوقات به آنها اعتبار کافی نمی دهیم. سفر شخصی من از نوع سفری بود که همیشه مجبور بودم کار کنم و وقتی دخترم کوچک بود فرصتی برای ماندن در خانه با دخترم نداشتم. اما برای بسیاری از زنان باهوش، تصمیم به رها کردن شغل خود برای مراقبت، احتمالاً یکی از دشوارترین تصمیماتی است که باید اتخاذ کنند، به خصوص زمانی که آنها عاشق حرفه خود هستند. زمانی که من یک زیبایی‌شناس جوان بودم و تازه کارم را شروع کرده بودم، اغلب زنانی را تحسین می‌کردم که شغل‌های بزرگ آن‌ها زمان بسیار کمی برای گذراندن با فرزندانشان می‌داد یا اصلاً وقتشان را نداشت. من آنها را تحسین کردم بدون اینکه بدانم همه چیز همیشه از بین می رود. در شغل زن، ما همیشه باید این انتخاب روزمره را انجام دهیم… تمام کارمان را تمام کنیم یا وقت خود را با فرزندانمان بگذرانیم. امیدوارم شاهد تغییراتی در این عرصه باشم و با ارائه ساعات کاری انعطاف پذیر و درک بیشتر از این که شغل یک زن بسیار متفاوت از شغل یک مرد است، شاهد حمایت بیشتر شرکت ها باشم.

وقتی دخترم کوچولو بود، فرصتی نبود که به خانه بیایم و یک ساعت وقت بگذارم تا از روز کاری ام کم کنم. همانطور که من وارد می شدم، دایه بیرون می رفت و من در آنجا بودم. واقعاً هیچ راه دیگری وجود نداشت، زیرا در آن زمان من صاحب شرکتی بودم که 42 کارمند داشت و بیشتر آنها زن بودند. با این حال، فقط با کمی تلاش می توانیم همه را در خود جای دهیم. من شیفت هایی ایجاد کردم که در آن هیچ کس نیازی به کار بیشتر از 6-7 ساعت نداشت. کسب‌وکار من بسیار موفق بود و هرگز آسیب نبیند در حالی که به زنانی که برای من کار می‌کردند انعطاف‌پذیری می‌دادم تا ساعات کاری خود را بسازند و با خانواده‌هایشان وقت بگذرانند.

برای همه مادرانی که در خانه می مانند، این احتمالاً سخت ترین شغلی است که ممکن است داشته باشد. رفتن به سر کار بسیار آسان تر از ماندن در خانه با بچه های کوچک است. به نحوی که به نظر نمی رسد آنقدرها جالب باشد و اعتبار زیادی کسب نمی کند. وقتی سر کار می رفتم رضایت بخش بود، کارهای زیادی انجام دادم، اما روزهایی که در خانه ماندم، ناسپاس ترین و طاقت فرسا به نظر می رسید. در حالی که من برای همه زنان و مصیبت‌شان تجلیل می‌کنم، امسال تماشای زنان اوکراینی و فرزندانشان برای من آزاردهنده‌ترین چیزی است که می‌بینم، بنابراین در اینجا به همه مادران و مراقبان می‌پردازم زیرا در پایان روز شما قهرمانان واقعی هستید. و ملکه سازنده آینده فرزندانمان. روز جهانی زن مبارک! 🤍:


https://profdev-lms.tlos.vt.edu/eportfolios/520/ketogenic_diet