روحانیون نظامی در جبهه فرهنگی هستند – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام قاسم جعفرزاده شامگاه چهارشنبه در مراسم تشریفات تبلیغی در کاخ استان اردبیل اظهار داشت: علیرغم ظلم و ستم، علما همواره مبانی و ارزش های دینی را تبلیغ می کنند. از پیش و از خود در برابر حملات داخلی و خارجی دفاع کرد.

وی تصریح کرد: در این مناطق حتی اگر پیامبران یا امامان و پیشوایان از جانب خداوند نیامده بودند، دین خدا زیر سایه تلاش علما و بزرگان دین ایستاده بود و ما شاهد دعوت مردم برای حفظ دین هستیم. . ارزش ها و آرمان ها

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل نقش علما و بزرگان دین را در قدردانی از مخاطبان و جذب و جذب تشنگان علم یادآور شد و گفت: شکر خون سیدالشهدا.آ) دستاوردهای خوبی در عرصه تبلیغ دیده ایم و ایام محرم بهترین زمان برای گسترش مبانی ارزشمند تبلیغ دینی و شریعت است.

حجت الاسلام جعفرزاده افزود: کسانی که امروزه حجاب را ترویج می کنند، به خوبی می دانند که حتی زنانی که پوشش دارند، گناهی را که مرتکب می شوند، می دانند و احساس گناه می کنند، اما بهتر است دلایل فکر و اندیشه را از هم تشخیص دهیم. علت عمل. ضرر و نقص باید برطرف شود.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: به برکت خون سیدالشهدا (ع)آ) ما شاهد تقویت مبانی ارزشی مانند نهی از منکر و جدایی حرام و حلال هستیم و قطعاً عزاداری در این ماه مصداق بارز آن است. روحیه و عواطف انسان در مسیر خودسازی و رفع گناه.

وی افزود: اگر امنیت، اقتصاد و حتی فرهنگ مردمی نباشد محکوم به شکست هستیم و در فعالیت های فرهنگی باید مشارکت مردم، مردم و وجود آنها را تشویق کرد. آینه بیا یک نگاهی بیندازیم.

حجت الاسلام جعفرزاده گفت: علما و بزرگان دین همواره از فرصت ماه محرم برای گسترش مبانی دینی و دینی و طرح مسائل فرهنگی استفاده می کنند و خطرات ناشی از همذات پنداری غرب با لیبرالیسم را درک می کنند. بهتر است از فرهنگ دینی و مذهبی حمایت شود.

وی در ادامه سخنان خود گفت: از بین تمامی اقشار و نخبگان جامعه، علما و بزرگان دین از نظر فرهنگی سربازان خط مقدم هستند که همواره از هویت فرهنگی، ارزش ها و دین خود پاسداری می کنند.

حجت الاسلام جعفرزاده سخنرانی اندیشه ناب اسلامی در امر تبلیغ را مهم خواند و ادامه داد: درد و کمبود جامعه باید در اولویت باشد زیرا دشمن سعی در ایجاد مشکلات دارد. لازم نیست مردم از جاده های اصلی دور می مانند

وی با انتقاد از افرادی که در مقابل معیشت و مذاکره با توافق حجاب دارند، تصریح کرد: هرگاه دو جناح جامعه ایجاد شود، دشمن نقشه را دنبال می کند. اطلاعیه فاجعه و ما نباید در این دام خطرناک بیفتیم، بلکه بهتر است در این زمینه ها تصمیم گیری سیستماتیک داشته باشیم.

حجت الاسلام جعفرزاده گفت: هر چند برخی از ضعف ها و کمبودها در حوزه اقتصاد و عملیات مشهود و مشخص است، اما بهتر است با نقد درست و در چارچوب قوانین و مقررات به سمت اصلاح حرکت کنیم وگرنه انجام نمی دادیم. آی تی. هر کاری را با گمراه کردن مردم انجام خواهد داد.

وی از علما و مراجع تقلید خواست در ایام محرم از تریبون خدمات دینی و ارزشی استفاده کرده و زمینه نمایش دستاوردهای ارزشمند نظام را فراهم کنند.

حجت الاسلام جعفرزاده گفت: دشمن سعی دارد عزاداری ما را گمنام کند و آرامش و نظم مردم را برهم بزند، اما بهتر است از فرصت ماه محرم برای بیان مشکلات مختلف به صورت منصفانه و منصفانه استفاده کنیم. راه واقعی.”

وی توجه کامل به مسائل خانواده را یادآور شد و خاطرنشان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی در صدد از بین بردن استحکام نظام خانواده در ایران هستند و از این رو تضعیف رابطه خانواده و اعضای خانواده یکی از آنهاست. هدفی که نباید اجازه دهیم این نقشه دشمن محقق شود.

حجت الاسلام جعفرزاده در بخشی دیگر از سخنان خود افزود: در حوزه های مختلف از حجاب و عفاف تا ضد تبلیغ. بچه داشتن نقش ترسناک این است که دشمن اگر گشتی در شهر اردبیل نداشته باشیم با فضاسازی دروغین و انتشار تصاویر کذب سعی در نشان دادن بی اعتقادی مردم به مبانی دینی دارد.

وی با ابراز تأسف از سقط جنین در شکم مادرش که عده ای از معضلات اجتماعی و اجتماعی بی اطلاع هستند، گفت: سالانه 360 تا 550 هزار سقط در اینجا انجام می شود و در کشور اگر مجرمان عواقب خودکشی را می دانستند هرگز انجام نمی دادند. آی تی. آنها کارها را انجام نمی دهند.

حجت الاسلام جعفرزاده خطرات پیری و زوال جوانی را برشمرد و ادامه داد: علاوه بر سقط جنین آنچه آزاردهنده است عدم تمایل و انگیزه زوجین به انجام آن است. بچه داشتن هیچ خانواده ای علاقه ای به تبلیغات سمی ندارد بچه داشتن نه

وی گفت: عزاداری را باید همراه با عزاداری بیرونی دانست و امر نهی از معروف و نهی از منکر را فلسفه قیام و عمل سیدالشهدا دانست.آ) اجازه بدید ببینم

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل در پایان افزود: در این ایام علاوه بر عزاداری باید به نماز و محافل انس با قرآن توجه بیشتری شود.