روال ترمیم کننده و ترمیم کننده ضد پیری من در شب (PM)!


من بسیار خوشحالم که آخرین روال خود را برای مراقبت از پوستم به اشتراک می گذارم. من به زودی 48 ساله خواهم شد و حتی بیش از هر زمان دیگری متعهد هستم که برای خودم (مراقبت از پوست و مراقبت های دیگر) وقت بگذارم تا مطمئن شوم بهترین هستم. البته، من عاشق مراقبت از پوست هستم، بنابراین برخی از شما ممکن است روتین من را کمی «اضافی» بیابید (اینطور است 😉). امیدوارم برخی از شما در کنار من “اضافی” باشید، اما احساس وظیفه نکنید!

اما در واقع تمام چیزی که به عنوان بلوک های سازنده برای یک رژیم شبانه جامد مورد نیاز است، چند مرحله ساده است. بنابراین اگر یک میانبر (و کمتر از $$) می خواهید، مستقیماً به من برش دهید روال اصلی عصر.

روال شبانه من (کمی “اضافی”)

لطفاً به یاد داشته باشید که این یک روال نیست که همه باید آن را دنبال کنند. من عاشق مراقبت از پوست هستم و دوست دارم زمانی را که در شب برای مراقبت از خودم و سرمایه گذاری روی بهترین خودم اختصاص می دهم. ما انواع و اقسام فرصت‌ها را داریم تا خودمان را در زندگی روزمره «افراط» کنیم، از پیاده‌روی گرفته تا مدیتیشن و گذراندن وقت با یک کتاب یا یک حیوان خانگی مورد علاقه. مهم این است که باید یک لذت و پیامی برای کائنات باشد که ‘من مهمم’!! خوب، روال “اضافی” من به شرح زیر است:

1. پاکسازی کنید

من اخیراً کمی تنبل شده ام، بنابراین از پاکسازی دوگانه به پاکسازی یک نفره روی آورده ام. نکته کلیدی در اینجا یافتن پاک کننده ای است که شما را تمیز می کند (پاک کردن آرایش و SPF) اما پاک نمی کند. این آخرین مورد علاقه من است:

پاک کننده ژل به شیر زیبایی هونس

در آمازون https://amzn.to/3uXbeJN

یا https://shop-links.co/cfKxTaufWqX

2. رتینوئیدها

اگر از Droplette استفاده می کنید، این زمانی است که من از کپسول رتینوئید استفاده می کنم – من 2 بار در هفته استفاده می کنم اما می توانید هر شب نیز از آن استفاده کنید (یا رتینوئیدهای دیگر را جایگزین کنید، مرحله 6 را ببینید)

قطره:

https://droplete.io?sca_ref=689210.6BISA0R0Oc

PennVIP100 100 دلار تخفیف دریافت می کند (برای مدت زمان محدود)

3. عوامل رشد

فاکتورهای رشد برای بهبود تولید کلاژن و الاستین، بهبود تکثیر پوست سالم کلیدی هستند. هر چه تحقیقات بیشتری انجام دهم، بیشتر متقاعد می شوم که رتینوئیدها و فاکتورهای رشد «رفقای بازسازی» خوبی هستند. به خاطر داشته باشید که عوامل رشد ارزان نیستند. من به زودی مطالب بیشتری را در مورد فاکتورهای رشد انجام خواهم داد و به جزئیات بسیار بیشتری خواهم پرداخت. اما در حال حاضر، برای من مهم است که بگویم عوامل رشد فقط … گران هستند تا با کیفیت بالا تولید شوند. من حدس می زنم که شما می توانید به آن به عنوان چیزی شبیه ترمه نگاه کنید. بله، می‌توانید ترمه مصنوعی بخرید (هر کسی بادام هندی؟) اما در نهایت، تهیه ترمه گران است و واقعاً جایگزین‌های ارزان قیمتی وجود ندارد.

با گفتن این حرف، من واقعاً سعی می کنم پیدا کنم مقرون به صرفه تر جایگزین، گزینه ها. من به شدت تحت تاثیر سرم Ultimate Reviv هستم. (بله، من هنوز Bradceuticals را دوست دارم و شما نمی توانید با سرم ریکاوری TNS یا Anteage MD اشتباه کنید… اما Revive یک گزینه جدید، وحشتناک تاثیرگذار و مقرون به صرفه است).

سرم Ultimate Revive

https://revivserums.com/PENNYSMITH

کد PENNYSMITH برای تخفیف

4. سرم درمان

اینجاست که ما بر روی یک “گریپ” خاص تمرکز می کنیم (به وبلاگ Active Skincare Ingredients من نگاهی بیندازید تا در مورد نحوه تطبیق گریپ های مراقبت از پوست خود با مواد فعال مختلف بیشتر بدانید.)

خلاصه ای کوتاه از برخی از موارد مورد علاقه من:

*سرم ها/مهارکننده های رنگدانه

سرم مرطوب کننده ایونیک پاور – برای رفع قرمزی و افزایش هیدراتاسیون عالی است

در آمازون https://amzn.to/3mBMnHD

یا https://shop-links.co/cfKxW93NXwe

Naturium Tranexamic Acid 5% – کوکتل شگفت انگیز برای رفع هایپرپیگمانتاسیون

در آمازون https://amzn.to/3Bs9Hhk

یا https://shop-links.co/cfKxX7ishDR

Estee Lauder Advanced Night Repair – فقط برای خاصیت روشن کنندگی، آبرسانی و ترمیم کننده فوق العاده است.

در آمازون https://amzn.to/3FxqCkQ

یا https://shop-links.co/cfKxYRNcstE

5. آنزیم های ترمیم کننده DNA

باز هم، از آنجایی که بسیاری از بازسازی پوست ما در شب اتفاق می‌افتد، آنزیم‌های ترمیم DNA فوتوزیم را به روتین شبانه‌ام منتقل کردم. من واقعاً معتقدم که آنزیم های ترمیم کننده DNA باید برای همه افراد بالای 40 سال و هر کسی که آسیب آفتاب را تجربه کرده است در نظر گرفته شود. می توانید در مورد آنزیم های ترمیم DNA اطلاعات بیشتری کسب کنید اینجا. مانند فاکتورهای رشد، آنزیم های ترمیم DNA کمی سرمایه گذاری هستند. من خیلی ها را امتحان کرده ام و برای ترکیب مواد تشکیل دهنده و ظرافت کاربرد، بهترین انتخاب من سرم ترمیم DNA Photozyme است.

فتوزیم DNA Youth Recovery

از CODE PENN20 برای 20% تخفیف استفاده کنید

https://photozyme.com/r?id=u06hpv

6. رتینوئیدها

مصرف موضعی ویتامین A و مشتقات آن در دسته رتینوئیدها بیش از هر ماده دیگری که وجود دارد، به عنوان یک ماده ضد پیری اثربخشی تحقیقاتی دارد. اگر بالای 30 سال دارید، واقعاً امیدوارم که در رژیم خود رتینوئید داشته باشید! خوشبختانه، رتینوئیدها می‌توانند ارزان و آسان باشند، بدون اینکه اثربخشی خود را کنار بگذارند. انتخاب های من:

Droplette (در مرحله 2 انجام شد)

https://droplete.io?sca_ref=689210.6BISA0R0Oc

PennVIP100 100 دلار تخفیف دریافت می کند (برای مدت زمان محدود)

یا

رتین آلدئید – برای کسانی که پوست حساسی دارند بسیار خوب است

کرم Avene RetinAL .05

در آمازون https://amzn.to/3mzJbMJ

یا https://shop-links.co/cfKx2ublEzs

سوپر سرم رتینول Maelove Moonlight

https://shop-links.co/cfKydat0Hea

یا

Emepelle – رتینول در فرمولی که شامل MEP است که به طور موثر استروژن را برای کمک به تقویت کلاژن تقلید می کند ادغام شده است.

Emepelle (انتخاب رتینول برای: پوست در دوران یائسگی / یائسگی / پوست پس از یائسگی)

در Skinstore https://tidd.ly/3eAi1Dd (از کد “penny” برای دریافت 26٪ تخفیف Emepelle استفاده کنید)

در آمازون https://amzn.to/2YACdhW

ویدیوی من در Emepelle https://youtu.be/FgmBJ2t3Oqo (خیلی اطلاعات عالی!)

7. مرطوب کننده

بسیار خوب، “مرطوب کننده” ممکن است در کنار تمام محصولات مراقبت از پوست “با تکنولوژی پیشرفته” ما نسبتا خسته کننده به نظر برسد. حتی ممکن است شما را به یاد آن تک قدمی که مادربزرگتان قبل از خواب استفاده می کرد بیاندازد (من از کرم اصلی نیوآ بعد از کرم سرد Ponds خود استفاده می کرد!!). اما فرمول مناسبی از سرمیدها، گلیسیرین، اسکوالن و کره شی (به اضافه سایر مواد مفید) را به دلیل ویژگی های محافظتی و پرورشی آن کاهش ندهید. بهترین مرطوب‌کننده‌ها برای زمستان حتی برخی از خواص انسدادی دارند و مطمئن می‌شوند که این لایه‌های ترکیبات آبرسان در هنگام خواب از بین نمی‌روند!

مجتمع زیستی Belei در آمازون https://amzn.to/2YBU1d6

کرم مرطوب کننده CeraVe در آمازون https://amzn.to/3BIQxD6 یا https://shop-links.co/cfWf98pmotD

8. انسداد اضافی

گاهی اوقات من یک محصول حتی مسدود کننده تر زیر چشم خود اضافه می کنم. من پماد شفابخش CereVe را دوست دارم اما موارد دیگری نیز وجود دارد.

پماد شفابخش CeraVe (قابل استفاده به عنوان انسداد)

در آمازون https://amzn.to/3k9jhz5

9. درمان رشد مو

اگر شما هم مثل من هستید و متوجه تراکم کمتری در موهایتان شده اید (اغلب برای اولین بار در امتداد خط مو و/یا شقیقه دیده می شود)، عصر زمان خوبی برای درمان آن نواحی کم پشت است. باز هم، شب برای بازسازی عالی است.

نکته کلیدی در مورد درمان های مو (مثل سرم مژه)، ما باید قبل از شروع به سنجش نتایج، حداقل ده هفته به مرحله رشد اولیه خود متعهد باشیم.

فوم مو Revitalash در آمازون https://amzn.to/3CQfZrI

یا Skinstore https://tidd.ly/38aZA3c کد پنی برای 26٪ تخفیف محصولات با قیمت معمولی

سرم مژه Revitalash در آمازون https://amzn.to/3D4p40l یا Skinstore https://tidd.ly/3kXwWXk

10. مناطق دیگر را درمان کنید

وقتی با زنان بالای 60 سال در مورد مراقبت از پوست صحبت می کنم، چیزی که بیشتر می شنوم این است که ای کاش به گردن، دکلته و دست های خود توجه بیشتری می کردند. این را از دست ندهید!! یک دقیقه بیشتر در برنامه شبانه شما می تواند اطمینان حاصل کند که پوست در این نواحی نمایشی همان عشق و مراقبتی را به پوست صورت شما می دهد. برای من، تمرکز بر مهارکننده‌های رنگدانه و رتینوئیدها برای هدف قرار دادن آسیب خورشید بر روی سینه و دست‌های من است. من CeraVe رتینول را روی یکی و Droplette رتینول (یا گلیکولیک) را از طرف دیگر آزمایش می کنم.

سرم سرفیسینگ رتینول CeraVe (این را روی دستانم دوست دارم ((خوب، از یک طرف. از طرف دیگر از قطره با رتینول استفاده می کنم)) و دکلته در حال حاضر)

در آمازون https://amzn.to/3mECTvc

یا https://shop-links.co/cfKyeGrucUY

جایگزین دیگر: من پایه ای روتین مراقبت از پوست عصرانه

برای کسانی که نسخه ساده شده را ترجیح می دهند، فقط این مراحل را دنبال کنند.

1. پاکسازی کنید

2. آنزیم DNA. من فکر می کنم این یک قدم ارزشمند برای همه افراد بالای 40 سال است – اگر توانایی مالی آن را داشته باشید. اگر نه، به سه مرحله پایبند باشید یا این مرحله را با سرم تعویض کنید.

3. رتینول. اگر بالای 30 سال دارید، اکیدا توصیه می کنم رتینوئیدی را که دوست دارید پیدا کنید!

4. مرطوب کننده. این مهم است، به خصوص در هوای سردتر، به دام افتادن در آن آب هنگام خواب.

سلب مسئولیت: این پست برای ارائه تشخیص، درمان یا توصیه های پزشکی در نظر گرفته نشده است. مطالب ارائه شده در این وبلاگ صرفا جنبه اطلاع رسانی و سرگرمی دارد. لطفاً در مورد هر نوع تشخیص یا درمان پزشکی یا پوستی با یک پزشک یا سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی مشورت کنید. اطلاعات این وب سایت نباید به عنوان جایگزینی برای توصیه های یک متخصص مراقبت های بهداشتی/پوست در نظر گرفته شود. اظهارات ارائه شده در مورد محصولات خاص در سراسر این وب سایت برای تشخیص، درمان، درمان یا پیشگیری از بیماری نیست. مهم است که برچسب ها را بررسی کنید تا مشخص کنید که آیا یک محصول برای شما مناسب است یا خیر. قبل از شروع هر گونه درمان در خانه، با یک متخصص مراقبت های بهداشتی یا مراقبت از پوست مشورت کنید تا مشخص شود که آیا برای شما مناسب است یا خیر.