رها شدن از دنیای سایبری در این سال ها به دشمن سکوی عظیمی داده است – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری در دیدار رئیس مجمع انتشارات در خصوص آثار و ارزش های مشارکت روحانیت در حراست مقدس، روحانیت را پیشگام در همه عرصه ها معرفی کرد و نشان داد: : حضور بزرگان دین در دوران دفاع مقدس چه در جبهه تبلیغی و چه در جبهه نبرد نشان داد که سخنران نیستند و بزرگان دین در سخت ترین عرصه ها پیشگام هستند.

حضور روحانیت را در حرم ایجاد کرد فهمیدن وی با ارزیابی ایمان قوی در جامعه گفت: حضور روحانیت در دوران دفاع مقدس در میدان نبرد باعث شد آنچه جامعه باور نداشت، زندگی در گذشته به یک باور مشخص تبدیل شود. چون بزرگان دین دیگر به سخنرانی بسنده نمی کردند و در راه کار فعال می شدند.

امام جمعه قم به زحمات روحانیون در دوران پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: به دلیل اخلاص معمار کبیر انقلاب، جمع کثیری از مردم بعد از ایشان، خط اول کلیسا بود. انقلاب، روحانیت و اگر روحانیت وارد میدان نمی‌شد، سال‌ها می‌گذشت تا جرقه در دل مردم می‌درخشید.

وی با یادآوری سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم آگاه سازی نسل جوان از وقایع دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: جوانان سختی ها و جانفشانی های انقلاب و دفاع مقدس را ندیده و لمس نکرده اند. رها شدن فضای مجازی در آن سال ها بستر بسیار خوبی برای دشمن ایجاد کرد و دشمن نیز تمام تلاش خود را برای تغییر شرایط به کار گرفت.

دبیر شورای عالی حوزه علمیه تلاش دشمن برای خاموش کردن نور انقلاب را بی نتیجه خواند و افزود: انقلاب اسلامی دارای شور و نشاط است و به خواست خدا انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج)Ajوصل خواهد شد و تلاش دشمن برای خاموش کردن نور خود از مصادیق آیه شریفه است که می فرماید:یردون ولی او منتشر کرد نور خدا با دهانش و پدرم خدا بجز ولی یک یتیم نورا SY اگر را کافر»

در ابتدای این دیدار حجت الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی گزارشی از فعالیت های انجام شده و برنامه این نهاد برای گنجاندن مجاهدت بزرگان دین در دوران دفاع مقدس ارائه کرد.