رنوتکس دومین نمایشگاه ملی کشور خواهد بود – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، عبدالرضا فلاح دوشنبه ۱۱ آبان ماه در مراسم افتتاحیه دهمین نمایشگاه رنوتیک صحبت از هیئت مدیریت نمایشگاه رباع رشیدی رنوتیک 2022، گفت: دبیر این رویداد 30 هیچکس و از نخبگانی هستند که نمایشگاه را اداره می کنند.

وی ادامه داد: طبق فراخوان 65 فرم در سال 1710 نوشته شده است.

فلاح گفت: نمایشگاه ساعت 11 به موقع این مناطق به تفکیک با توجه به فضای اقتصادی استان، صنعت خودروسازی، تولید محور و قطعه سازی و غیره تقسیم بندی می شوند. یکی از این محورها است.

وی ادامه داد: برخی از طرح هایی که مطرح می شود فقط ایده است. به موقع ما خلاقیت و دانش آموزی را در مرکز رشد قرار داده ایم.

فلاح گزارش داد: تعداد طرح های خلاقانه 748 طرح است که در به موقع دانشجو هستند.

معاون استاندار در شورای سیاستگذاری رنوتیکاضافه شد: اکنون 238 مورد برای مشاهده در صفحه نمایش هستند.

وی همچنین افزود: حوزه های فناوری اطلاعات، بهداشت، ماشین آلات پیشرفته، حمل و نقل خودرویی و … در سه سطح انتخاب شدند.

وی با قدردانی از استاندارد گفت: آقای استاندار در این زمینه و بر اساس برنامه پیشگام هستند. مقدار کمی سلام انجام شد، قصد داریم این نمایشگاه را به دومین نمایشگاه ملی کشور تبدیل کنیم.

مشاور استاندار در حوزه فناوری و شرکت های دانش بنیان گفت: در این نمایشگاه برای 18 استان برنامه داریم که استان های همجوار تهران و اصفهان از جمله این استان ها هستند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در این دور رویکرد شهرستانی برای رعایت حقایق اصلاحات داشتیم.

ظهر امروز 2 آبان مراسم افتتاحیه بزرگترین حادثه فناوری آذربایجان شرقی، ربع رشیدی (رنوتیک 2022) همراه با وزیر کشور، معاونت فناوری، وزیر علوم، دولت و مجموعه مدیریت کل استان انجام شد.