رقابت در خط حمله استقلال افزایش یافت/ دو مهاجم به دنبال جبران هستند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، تیم فوتبال استقلال از نزدیک تمرینات تدارکاتی خود را در ترکیه زیر نظر سرمربی پرتغالی دنبال می کند و یکی از نکات جالب تمرینات کنونی آنها است که امروز رقابت بازیکنان هجومی این تیم افزایش می یابد. .

استقلال را باید یکی از هجومی ترین تیم های لیگ در فصل بیست و دوم دانست و حضور در ترکیب ثابت برای مهاجمان این تیم کار آسانی نیست.دوره جدید.

ارسلان مطهری که یکی از بهترین مهاجمان یک دهه اخیر استقلال بود، فصل گذشته چندان درخشان به نظر نمی رسید و با وجود اینکه خیلی ها انتظار داشتند او این تیم را ترک کند، او قرارداد خود را برای دو فصل آینده تمدید کرد. مطهری که مشتاق بازگشت از فصل گذشته است، یکی از فعال ترین مهاجمان این فصل است که سخت تلاش می کند تا مقابل ساپینتو خودش را ثابت کند و وارد ترکیب شود. قانونی.

آرمان رمضانی از آن دسته مهاجمانی است که با اینکه فصل گذشته برای تیمش خیلی کم بازی کرد اما با زدن گل های بزرگ توانست موقعیت خوبی را به دست آورد.

رمضانی هم مانند مطهری دلایل زیادی برای جلب اعتماد ساپینتو دارد و سعی دارد برای فصل آینده دقایق حضور در خط استقلال را افزایش دهد.