رشد پارک علم و فناوری با ظرفیت استان قزوین همخوانی نداشت – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر جعفر احمدی در دیدار با گروه ها فن آوری وی در پارک علم و فناوری قزوین که بعدازظهر چهارشنبه در سالن اجتماعات پارک علم و فناوری شهید رجایی قزوین برگزار شد، گفت: عصر محبوبیت پارک، نوآوری های علمی و فناوری و با توجه به … شعار سال، فضایی که اکنون ایجاد شده این است که دولت در خدمت بنگاه های دانش بنیان است.

رئیس پارک علم و فناوری قزوین ادامه داد: استراتژی ما این است که از فضای موجود در کشور بهره ببریم و سعی کنیم فضایی برای مجموعه ایجاد کنیم. فن آوری برنامه داشته باشید

وی گفت: پارک علم و فناوری قزوین رشد زیادی داشته است، اما اگر به استعدادها و دارایی های استان قزوین در حوزه های مختلف از جمله صنعت و کشاورزی نگاه کنیم، خواهیم دید که این پارک چندان رشد نکرده است. این رابطه و همه از عواقب احتمالی استفاده نشد. کمک به شرکت ها برای دستیابی به تغییرات اساسی و انفجاری در پارک.

احمدی گفت: به نظر ما افزایش بدون کمک شرکت‌های پارک اتفاق نمی‌افتد و من از طرف مرکز پارک قول می‌دهم که حرکت شما در حال تحول است زیرا به هدف بزرگ‌تری کمک می‌کند که این است. اقتصاد دانش بنیان کشور».

این مقام مسئول در پایان با تاکید بر اینکه در حال حاضر خط مشی و مدیریت پارک در قالب جدید به خوبی تثبیت شده است، گفت: سیستم مدیریت و فعالیت پارک ها. دور از سیاست گذاری در برنامه ریزی قبلی ارم علم و فناوری است.