رسوایی جرج کلونی درباره ورزش/سوءاستفاده دانشگاهی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانHBV اعلام کرد که انجام یک مطالعه با تمرکز بر سوء استفاده جنسی در دانشگاه ایالتی اوهایو توسط جورج کلونی را آغاز کرده است.

این تحقیقات بر اساس گزارشی است که بزرگترین گزارش اسپورت ایلوستریتد در سال 2020 بود و توسط جان ورتهایم در مورد اتهامات سوء استفاده جنسی در دانشگاه ایالتی اوهایو از سال 1978 تا 1998 تهیه شد. این گزارش نشان می دهد که چگونه ریچارد اشتراوس، یک پزشک ورزشی، از صدها مرد سوء استفاده کرده است. دانشجویان ورزشکار که بیشتر آنها در تیم های کشتی و فوتبال حضور داشتند و تلاش او برای ورود به دانشگاه همه چیز را نادیده می گیرد.

تحقیقات مستقلی در سال 2018 انجام شد و به این نتیجه رسید که در اوایل سال 1979 به دانشگاه اطلاع داده شده و مورد بررسی قرار گرفته است، اما موضوع را به مجریان قانون گزارش نکرده است. اشتراوس در سال 1998 بازنشسته شد و در سال 2005 به زندگی خود پایان داد.

اوا اورنر، مستندساز برنده اسکار، فیلم تاکسی در قلب تاریکی را در سال 2007 کارگردانی کرد. این فیلم بر اساس گفتگوهای طولانی با قربانیانی بود که فیلم قبلاً هرگز درباره آن صحبت نکرده بود. بیشتر آنها.

این فیلم توسط جورج کلونی و گرانت هاسلوف تهیه شده است. این مستند از شبکه HBO پخش و سپس به صورت آنلاین از HBO Max در دسترس خواهد بود.

شرکت کلونی در سال 2021 خبر ساخت این مطالعه را منتشر کرد و در آن زمان قرار بود یک سری تحقیقات روی آن انجام شود.