رسانه های ضدانقلاب برای ناامن کردن کردستان وارد عمل می شوند – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانخبرگزاری مهر – گروه استانی: رسانه های ضدانقلاب اعم از شبکه های ماهواره ای و صفحات و شبکه های مجازی با اربعین مهسا امینی تلاش کردند تا خطوط ناآرامی را در مناطق مختلف اقلیم کردستان داغ نگه دارند. .

روز شنبه هیچ یک از شهرهای بزرگ اقلیم کردستان شاهد شورش نبودند و تلاش های مزدوران ضدانقلاب برای بسیج مردم برای حضور در خیابان ها ناکام ماند.

تلاش ضدانقلاب برای حمایت از اراذل و اوباش!

همزمان، تلاش ضدانقلاب برای حمایت از اراذل و اوباش به پوشش رسانه ای آنها افزود. روز جمعه یک اغتشاشگر که به دلیل مصرف مشروبات الکلی تعادل خود را از دست داده بود در میدان آزادی سنندج به ماموران پلیس حمله کرد که به دلیل روی زمین کشیدن تعدادی از ماموران پلیس مانع از ایجاد خطر برای عابران پیاده شد. .

این فرد مزاحم در حالی برای مداوای جراحات وارده به بیمارستان کوثر سنندج رفت که متوجه نشد دم خروسش را بیرون کشیده است و رسانه های ضدانقلاب برای نجات جانش اقدام به اعزام مردم به بیمارستان کردند.

این توطئه مزدوران ضد انقلاب باعث شد ده ها نفر مقابل درب بیمارستان کوثر سنندج تجمع کرده و ضمن سردادن شعارهای ضد مقررات بخشی از فضای سبز و پیاده رو کنار این مرکز درمانی را تخریب کنند.

با خنثی شدن توطئه جوانان با چاقو در میدان آزادی سنندج در روز جمعه، تمام امیدهای ضدانقلاب برای شعله ور کردن دوباره شعله ناآرامی ها در استان بر باد رفت.

سرهنگ علیرضا مرادی فرمانده انتظامی شهرستان سنندج پیش از این گفته بود: در پی مجروح شدن یکی از ماموران توسط سارقان و بی توجهی به تذکرات پلیس، قصد داشتند در میدان اصلی شهر قدرت نمایی کنند. یکی از آنها مورد اصابت گلوله قرار گرفت و زخمی شد.

سرهنگ مرادی افزود: کسانی که مزاحم نوامی ها، کاسبه ها و شهروندان شهر می شوند و با درگیری و کشتار مردم قصد ایجاد رعب و وحشت و قدرت نمایی دارند به پلیس اطلاع دهند که پلیس با آنها به شدت برخورد خواهد کرد.

اما امروز شنبه تجار و کسبه کردستان با وجود تهدید علیه تمامی انقلاب مجازی به کار خود ادامه دادند و شاهد تداوم فضای آرام در تمامی شهرستان های استان بودیم.

مراسم تشییع پیکر مرحومه سارینا ساعدی

مخالفان انقلاب ناتوان از هر سو، پس از شکست پرونده حمایت از اراذل و اوباش، مراسم تشییع سارینا ساعدی، دختر 16 ساله سنندجی را آغاز کردند.

رسانه های ماند (روستا) تلاش کردند مراسم تشییع این دختر سنندجی را که برای خاکسپاری به روستای پدری خود رفته بود گزارش دهند. گرگ علیا بخش موکاش روستای کامیاران به 100 کیلومتری سنندج منتقل شده است اما مردم آن روستا و منطقه هوشیار و محتاط هستند. موکاش آنها فریب لجن زنی این کانال های ضد انقلاب را نخوردند و دفن این زن جوان طبق شرع و شئونات منطقه ای انجام شد.

سارینا ساعدی دختر 16 ساله سنندجی در خانه فوت کرد. خانواده اش به امید احیای او او را به بیمارستان بردند، اما ضدانقلاب که قصد کشتن او را داشت، به اشتباه زندگی دختر را به هم پیوند زد. مرگ هرج و مرج در رسانه ها و کانال های ارتباطی. رسانه ها بیانیه پدر این دختر سنندجی را منتشر کردند تا رسوایی دیگری برای بوق تبلیغاتی ضد انقلاب ایجاد کنند.

توقیف 106 سلاح و زره شورشی

سردار علی آزادی فرمانده انتظامی کردستان هر روز روز شنبه با توقیف 106 سلاح و 2400 شورشی شکر و در جریان فعالیت های اخیر 1700 اسپری فلفل برای اطلاع رسانی به اغتشاشگران استان استفاده شد.

وی افزود: امنیت مردم خط قرمز پلیس است لذا در راستای حفظ نظم و آرامش عمومی با مجرمان، تبهکاران، اغتشاش گران و قاچاقچیان مواد مخدر و جنگ در سراسر استان تدابیر سختگیرانه ای اتخاذ خواهد شد.

سردار آزادی تاکید کرد: با کسانی که برای مردم ناامنی ایجاد کنند و آرامش جامعه را بر هم بزنند به شدت برخورد خواهیم کرد.