رزمندگان فلسطینی به نظامیان صهیونیست در نابلس شلیک کردند – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین ایلیوم، جنگنده های فلسطینی شامگاه یکشنبه به سوی نظامیان صهیونیست در جبل جرزم در شهر نابلس در شمال کرانه باختری تیراندازی کردند.

بر اساس این گزارش، منابع محلی از تیراندازی نظامیان فلسطینی به پایگاه نظامی رژیم صهیونیستی در شهر نابلس خبر دادند.

در همین حال، گروه مخالف ارین الاسود (بیشه شیرها) پس از کشته شدن یکی از رهبران خود توسط رژیم اشغالگر در نابلس، نسبت به واکنش شدید به این جنایت هشدار داد.

رژیم صهیونیستی شهید تامر الکیلانی را هنگام عبور از کنار جاده با موتورسیکلت بمب گذاری شده به شهادت رساند.

گروه های فلسطینی به شهادت تامر زید کیلانی 33 ساله از فرماندهان گروه مخالف بیشه شیرها (آرین الاسود) که بامداد یکشنبه توسط رژیم صهیونیستی در نابلس به شهادت رسید، واکنش نشان دادند.

گروه اپوزیسیون فلسطینی کشته شدن تامر کیلانی یکی از فرماندهان مقاومت در نابلس را مظهر عجز و ناتوانی اشغالگران در مقابله با مقاومت دانسته و تاکید کرد که چنین جنایاتی برای پایان دادن به مقاومت در سراسر کرانه باختری اشغالی نیست. و قدس، برای تأیید آن

حازم قاسم سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس در مراسم تسلیت شهادت تامر کیلانی تاکید کرد: جنایت جدیدی که به زنجیره جنایات رژیم صهیونیستی علیه این کشور می افزاید، کشور فلسطینی است.

از سوی دیگر جنبش جهاد اسلامی فلسطین در بیانیه ای تاکید کرد که این کشتار از عزم رزمندگان دلیر نمی کاهد، بلکه بر شدت درگیری با اشغالگران می افزاید. این اقدام حاکی از آن بود که از کشته شدن رزمندگان مقاومت در امان نخواهد ماند.