رزمندگان استان بوشهر سهم بزرگ و برجسته ای در دفاع مقدس داشتند – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، احمد محمدی زاده شامگاه پنجشنبه در دیدار با فرماندهان نیروهای مسلح استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر از نظر نظامی یکی از استان های مهم کشور است.

وی با اشاره به قرار گرفتن بزرگترین پایگاه نظامی کشور در استان بوشهر بیان کرد: این استان در دوران دفاع مقدس نقش ویژه و مهمی در مرز، هوا و دریا داشته است.

استاندار بوشهر دوران دفاع مقدس را برگ زرین افتخار ملت و ارتش ایران خواند و ادامه داد: ایران اسلامی دارای قدرت و اقتدار عظیمی است که هر روز در حال رشد است.

وی قدرت بازدارندگی ایران اسلامی را برجسته کرد و افزود: قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران به حدی رسیده است که کشور قدرت تصمیم گیری علیه ایران اسلامی و مقابله با این نظام دشمن را ندارد.

محمدی زاده با بیان اینکه دشمنان ایران اسلامی به انحاء مختلف تحقیر و تضعیف شده اند، گفت: بنا به دستور فرمانده معظم کل قوا نباید جلوی حرکت نیروهای مسلح گرفته شود و باید هر بار مهارت های جدیدی را پرورش دهند. روز

وی به نقش شهید حاج قاسم سلیمانی در عرصه مقاومت اشاره کرد و گفت: شهید سلیمانی و شهدای مدافع حرم قدرت جدیدی در منطقه ایجاد کردند و همه محاسبات دشمن را بر هم زدند.

استاندار بوشهر افزود: همه اقدامات علیه ایران اسلامی به اشکال مختلف به دشمن آسیب می زند و باعث بی ثباتی دشمن می شود.