رتینول و ویتامین C – نحوه لایه بندی


چگونه باید رتینول و ویتامین C را در برنامه روزانه مراقبت از پوست قرار دهید؟

در Lancer Skincare، بیماران شروع می کنند روش، استفاده كردن لهستانی، پاک کردن و تغذیه کنید برای درمان و بازسازی پوست هنگامی که متد به بخشی از روال روزمره آنها تبدیل شد، درمان پیشرفته C Radiance و درمان پیشرفته رتینول را می توان به آرامی به آن اضافه کرد، اما مهم است که به جای استفاده از آنها با هم، این دو را به طور متناوب تغییر دهید.

ویتامین C برای کاهش ظاهر شناخته شده است آسیب اشعه ماوراء بنفش و نقاط تاریک در حالی که رنگ پوست را روشن می کند و به بازسازی سلول های پوست کمک می کند. رتینول چین و چروک ها و خطوط ریز را نرم می کند و در عین حال ظاهر الاستیسیته، بافت و رنگ پوست را بهبود می بخشد. هر دو کلاژن می سازند، لکه های تیره را محو می کنند، چین و چروک ها را نرم می کنند و چهره ای جوان تر به شما می دهند. با این حال، برای دیدن مزایا، مهم است که به چند دلیل از آنها به طور جداگانه استفاده کنید. دلیل اول این است که آنها در سطوح مختلف PH عمل می کنند. هنگامی که مخلوط می شود، PH رتینول کاهش می یابد در حالی که PH ویتامین C به بالاتر از حد نیاز افزایش می یابد. این تغییر در PH در واقع باعث کاهش اثربخشی آنها می شود که هدف از استفاده از آنها را ناکام می گذارد.

این دو محصول همچنین دارای نیازهای حلالیت متفاوتی هستند زیرا رتینول محلول در روغن و ویتامین C محلول در آب است. این دو در هنگام مخلوط شدن با هم حل نمی شوند و بنابراین، مواد تشکیل دهنده آن آنطور که ما می خواهیم به پوست نفوذ نمی کنند. اگر نتواند به عمق پوست نفوذ کند، نمی توانیم از مزایای آن بهره مند شویم.

استفاده ایمن از رتینول و ویتامین C

اگر علاقه مند به استفاده از هر دو محصول هستید، می توانید استفاده کنید ویتامین سی در صبح و رتینول در شب گزینه دیگر این است که محصولات را یک روز در میان جایگزین کنید. شما می توانید استفاده کنید لهستانی و پاک کردن در صبح و Cleanse، پیشرفته C Radiance درمان و تغذیه کنید در شب می توانید این روال را در روزهای دوشنبه، چهارشنبه و جمعه دنبال کنید و سپس شب های دیگر آن را تغییر دهید. سه‌شنبه و پنجشنبه می‌توانند شب‌های رتینول شما باشند و می‌توانید نحوه واکنش پوست را طبق این برنامه ببینید. نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که رتینول فقط باید در شب استفاده شود زیرا این درمان پوست را نسبت به اشعه ماوراء بنفش حساس تر می کند. اگر در طول روز از آن استفاده کنید، ممکن است به پوست خود آسیب برسانید، بنابراین همیشه درمان های رتینول را قبل از خواب نگه دارید.

رتینول

رتینول و ویتامین C – نحوه لایه بندی آخرین اصلاح شد: 9 اکتبر 2021 توسط دکتر هارولد لنسر