رای گیری دو بازی برگزار نشده لیگ برتر اعلام شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، رای کمیته انضباطی به شرح زیر است:

دیدار تیم های صنعت نفت آبادان به عنوان میزبان و هواداران تهرانی به عنوان تیم خارجی در هفته سی ام لیگ دسته یک فوتبال کشور که به دلیل عدم حضور هواداران قرار است 12 خردادماه در آبادان برگزار شود. . ، این بازی را ساخته است. ناموفق.

این کمیته پس از دعوت از مدیران دو تیم برای شنیدن دفاعیات و ارائه مدارک اعلام کرد: بر اساس قوانین و مقررات برگزاری بازی های لیگ برتر، تایید شده است. . ناگفته نماند کیفیت نوع خودرو برای تیم مهمان فقط هزینه ماشین بر عهده باشگاه میزبان است.

این در حالی است که با توجه به بازه زمانی حاکم بر شهر آبادان در زمان حضور تیم خارجی در این شهر، تیم میزبان تمام تلاش خود را برای اعزام تیم خارجی به شهر مسجد سلیمان انجام داد، هرچند که تیم میزبان را اعزام کرد. با دو اتوبوس VIP به مقصد 11 خرداد به مسجد سلیمان نمی تواند دلیلی بر الزام باشگاه صنعت نفت به تامین اتوبوس -همان جمعیت برای تیم های خارجی باشد.

بر این اساس اعضای کمیته انضباطی وظیفه تعیین میزان مسئولیت اعمال بار مجازات های انضباطی را بر عهده دارند. تیم هواداران با احترام به مردم آبادان به این شهر سفر کردند و این حضور نشان از تمایل این باشگاه برای مبارزه با تیم صنعت نفت آبادان دارد. 10 میلیون ریال جریمه نقدی

این تصمیم طبق مقررات جریمه قطعی است و نتیجه می تواند ظرف مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ به کمیته مربوطه در تجدید نظر ارائه شود.

تراکتور بازی را روی پارچه برد

بحث حفظ نشدن بازی تیم های پارچه ای مازندران به عنوان میزبان و تراکتورسازی تبریز به عنوان تیم خارجی در هفته سی ام است. ام بازی لیگ برتر فوتبال کشور که قرار بود در تاریخ 10/03/1301 برگزار شود بنا به گزارش مسئولان این بازی که دلیل آن عدم اجازه مسئولان بازی بوده است. شورای تامین استان تهران توسط تیم میزبان.

کمیته انضباطی پس از ارسال اطلاعیه و بررسی مدارک ارائه شده توسط تیم میزبان اعلام کرد:

ضمانت عدم اجرا، اعمال مجازات های انضباطی طبق قانون به تشخیص دادگاه می باشد و تمامی تلاش های تیم نساجی با حسن نیت تلقی می شود و در اجرای این مسابقه و اینگونه تلاش ها مهم و قابل قدردانی است. . همین برای امکان برگزاری مسابقات کافی بود. او عدم تایید شورای استان را به عنوان بخشی از تعریف بازی برای تیم میزبان طبق قوانین و مقررات نپذیرفت.

بنابراین عدم مجوز به این معناست که باشگاه میزبان طبق ماده 62 قانون رفتار مسئولیت دارد و طبق ماده مذکور با موافقت باشگاه نساجی مازندران مسئول عدم انجام بازی، اعلام شکست باشگاه می باشد. نتیجه 3 بر 0 اما از نظر تلاش، لباس باشگاه تا آخرین لحظه شایسته است تا مجوزهای لازم را بگیرد و بازی را حفظ کند، حضور هر دو تیم نشان از تمایل به میزبانی باشگاه مطابق با مواد 93 و 94 آیین نامه حاکم بر باشگاه نساجی مازندران 10 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کرد.

این رأی طبق مفاد جریمه قطعی و نتیجه ظرف مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ قابل تجدیدنظرخواهی در کمیته استیناف می باشد.