راه مردم از آشوبگران و منافقین جدا می شود/ مرزهای مجازی باید پاسداری شود – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانمهدی عرب صادق معاون سیاسی حزب اسلامی موتلفه در گفتگو با خبرنگار مهر این اقدام را محکوم کرد. استاندارد را بشکنید وی چندی پیش پس از درگذشت «مهسا امینی» گفت: درگذشت هموطنانمان را به شدت متأثر کردیم. من “مهسا امینی” متاسفم و پیگیری و تحلیل وقوع این حادثه و برخورد با عاملان آن چندین بار از سطح رسمی دولت اعلام شده است و مشخص است که در روشن شدن ابعاد این موضوع پیشرفت خوبی حاصل شده است.

وی افزود: امروز پروژه ققنوس مرز بین مردم و ساکنان نماها است. ارزش دولتی شیب دار سیزدهم، با تلاش برای حل مشکلات داخلی با عضویت رسمی در کنوانسیون شانگهای، مهر بی معنی تحریم های یکجانبه. خارج از حد معمول با حمله غرب و در مجمع عمومی سازمان ملل، نظم نوین جهانی مبتنی بر عدالت و نفی ظلم را به گوش جهانیان رساند و رژیم آمریکا را مایه خنده جهان قرار داد. است.

معاون سیاسی حزب اسلامی موتلفه تاکید کرد: از ناآگاهی برخی افراد ناراحت هستیم و البته هستند افرادی که متوجه نیستند در میدان دشمن بازی می کنند. البته این بازی ها بی ثمر است و برگ دیگری در برآورده شدن دشمنی کشور شریف ایران است.

عرب صادق افزود: خیمه عاشورا 1400 سال است که پابرجاست، مردم ایران عاشوراها را درک می کنند. است و 1400 سال شیعه سعی در برداشتن حجاب از دختر حضرت زهرا (س) داشت.س) اشک ریخته شد، این کشور امروز نمی رود جدول منافقین منافقین تحت رهبری شبکه مورد حمایت عربستان که نان آن از فساد و فحشا مقامات سعودی تامین می شود باید با نومی های ایرانی مانند یزید رفتار کنند. سلیمانی رفت تا کسی جرات حذف حجاب از سر زنان ایرانی را نداشته باشد.

فرمود: ملتی که عاشورا را فرق در رفتار می داند یزیدی در کوچه و خیابان و نفاق معاویه اطلاعات آنها را فهمید و از آنها جدا شد و دانست که اگر یزیدیان پادشاه بودند هر روز عاشورا بود.

معاون سیاسی حزب اسلامی موتلفه گفت: امروز گرفت است تحریم به طرز بدی شکست خورد استدر مرز شمال غرب عملیات نظامی مهمی به رهبری آمریکا و رژیم صهیونیستی برای بازتعریف مرز برای قطع رابطه کشورمان با اروپا در جریان است و در عین حال عده ای را به سمت هدف جدایی سوق داد. و جدایی است البته این کلیسا از این رویا بیدار نخواهد شد.

عرب صادق گفت: مرز مجازی مصداق اصلی حریم خصوصی و امنیت و پاسداری از ارزش های کشور و کشور است و اهمیت حفاظت از مرزها با مرزهای جغرافیایی تفاوتی ندارد. در دسترس نیست امنیت ایجاد کردند، اگر محدودیت موقت اینترنت برای تامین امنیت کشور انجام شد، این مصداق عینی سنگ اندازی است.

وی بیان کرد: دشمن اتاق فکر خود را برای جنگ روانی ساخته و در فضای مجازی به دیوار سوم رسیده است، سپس برخی در رسانه های خود می گویند تسلیم شده است، دروازه اینترنت را به روی دشمن و رسانه های آنها باز کرده اند. .