راه حل های مراقبت از پوست بدون وزن


اجازه ندهید این تابستان پوستتان سنگین شود، بی وزن باشید.

در اینجا چگونه است:

این شوینده کرمی کف می کند تا تجمع ضد آفتاب، عرق، آرایش و مواد زائد را از بین ببرد، در حالی که بدون زحمت شستشو می شود. برای استفاده، صورت خود را با آب ولرم مرطوب کنید، سپس 2 تا 3 پمپ از پاک کننده را اضافه کنید. صورت و ناحیه چشم را ماساژ دهید و مطمئن شوید که زمان بیشتری را صرف پاک کردن آرایش کنید. یک پمپ اضافی اضافه کنید تا گردن خود را تا سینه ماساژ دهید – به خصوص اگر ضد آفتاب را به این ناحیه اضافه کنید. سپس با آب ولرم بشویید و با یک حوله پارچه ای *تمیز* خشک کنید. متوجه خواهید شد که پوست شما کاملا تمیز شده است، بدون اینکه احساس خشکی یا پوست کنده شده باشد.

در تابستان هر روز صبح و عصر را تمیز کنید! بدون استثناء.

پس از پاکسازی، تنها به 1 پمپ از این سرم ژل شفاف برای پوشاندن کل صورت نیاز دارید. توسط Joanna فرموله شده است تا تمام علائم قابل مشاهده پیری را برطرف کند، در حالی که احساس می کنید *هیچ چیز* روی پوست شما نیست. این مرحله را نادیده نگیرید، زیرا باید سلول‌های بنیادی سیب وگان سوئیسی و نیاسینامید برای حفظ سلامت و شادابی پوست شما، بلافاصله پس از استفاده و با اثرات طولانی‌مدت، تهیه کنید.

از Eden Rejuvenating Pro Serum AM و PM استفاده کنید تا فوراً یک روز کامل از مواد فعال پیری را فراهم کنید.

شاید بهترین مرطوب کننده موجود در بازار در حال حاضر، Eden Hydrating Pro Moisturizer مورد علاقه طرفداران ما برای این فصل باشد. این یک مرطوب کننده سبک است که با خاصیت آبرسانی قوی فرموله شده است تا شما را بدون هیچ گونه سنگینی مرطوب نگه دارد. جوانا آن را به عنوان دارای خواص مغذی بالینی ترین مرطوب کننده توصیف می کند، اما با احساس لوکس یک کرم فوق العاده سبک که بلافاصله پس از استفاده روی پوست ناپدید می شود.

قبل از افزودن کرم ضد آفتاب، از مرطوب کننده Eden Hydrating Pro به عنوان آخرین مرحله روتین خود استفاده کنید. متوجه می‌شوید که ضدآفتاب شما بهتر اعمال می‌شود – قرص نمی‌دهد و صاف و ابریشمی می‌شود. همچنین می‌توانید از مرطوب‌کننده Eden Hydrating Pro در روتین PM خود برای بهبود درخشش خود در طول شب استفاده کنید.

این تابستان پوست شاداب، روشن و شاد خود را دوست داشته باشید!