راه اندازی مرکز جامع نذورات بهسازی در استان سمنان – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، احمد ریواده وی صبح دوشنبه در جلسه کمیته ارتقای مشارکت مردمی در مبارزه با مواد مخدر که به همت دولت سمنان برگزار شد، گفت: علیرغم تلاش‌های خوبی که برای کاهش مصرف مواد مخدر و توانمندسازی شفا انجام شده است، متاسفانه تاکنون مرکز پر از توانمندسازی و حراست در استان سمنان ایجاد نشده است.

وی با بیان اینکه سوسیالیسم عمومی در مبارزه با مواد مخدر راهبرد برنامه ششم توسعه است، تاکید کرد: اگر بخواهیم مراکز ایجاد شده در اصل 16 نتایج مشخصی داشته باشند، نیازمند ایجاد مراکز حمایتی و حمایتی قانونی هستیم. زیرا استقامت به این عمل ما بستگی دارد.

معاون دولت سمنان با بیان اینکه برای ساختن مرکزی پر ارزش و حفاظت از بهسازی شده باید اختیارات دستگاه های اجرایی در استان اعمال شود و در این میان شهرداری نقش مهمی را ایفا می کند، افزود. ما هر کدام نقشی در اجرای موارد فوق دارند منحصر بفردبرای کاهش آسیب های اجتماعی اقدام کنید.

ریواده وی گفت: برای بهبود مرکز ارتقاء و حمایت اجتماعی، دبیرخانه باید طرح خود را در سه دوره کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت ارائه کند.