راهپیمایی مشترک اربعین در ایران و عراق برگزار می شود/3.3 میلیون زائر – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حمید افضلی بعدازظهر دوشنبه در اولین اجلاس جانشینان 4 استان شمالی (مازندران، گیلان، گلستان) و افزایش وزن) به میزبانی مرکز بازسازی اماکن مذهبی و راهپیمایی شهدای مدافعان مرکز شهر عامل، گفت: این رویداد به منظور افزایش همکاری های دو کشور با ارائه خدمات بهتر و سودآورتر برگزار می شود. و همدلی و کاهش احساسات در اربعین.

وی گفت: همه باید قدر مهمان نوازی عراقی ها را بدانند و فکر نکنند که می خواهند میزبان ایرانی ها باشند. سمت حسینی در جمع زائران اربعین تصریح کرد: انتظار می رود حداقل 500 تا 700 صف برای اسکان، غذا و خدمات درمانی در شهر نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و جاده های این شهرها تجمع کنند. خدمت رسانی به زائران

کارگردان مرکز توسعه و توانبخشی دیوان عالی کشور ادامه داد: برای اربعین امسال حدود 3 هزار نفر برای مجوز کار اقدام کردند و در نهایت 2 هزار و 834 نفر از اربعین امسال به استان های مختلف رفتند. شیرینی عراق، در عراق به زائران ایرانی اربعین وزرا یک غریبه از جانب کشورهای همسایه از کشور ما به عراق سفر کردند و خدمات ارائه کردند.

3 میلیون و 300 هزار ایرانی زائر اربعین شدند

افضلی تعداد زائران اربعین امسال که از زمین و هوا برای مراسم اربعین امسال به عراق آمده اند را 3 میلیون و 300 هزار نفر اعلام کرد و افزود: این تعداد نسبت به دو سال گذشته که به دلیل تشدید بیماری کرونا بوده است. بیماری، با محدودیت های زیادی مواجه شد، بسیار افزایش یافت.

او کمک کرد، علاوه بر این برایامسال باز شدن سه مرز کاربرد در شهرستان پیرانشهر استان آذربایجان غربی مرز باشماق در شهرستان مریوان در استان کردستان و مرز خسروی در استان کرمانشاه مرحله عزیمت زائران گرامی داشته شد.

افضلی اعلام کرد: امسال و بر اساس اعلام موکب اربعین در این ایام بیش از 107 میلیون غذا در مسیر موکب سرو می شود. من میفهمم زائران در ایران و در مرز کربلا خدمت کردند.

نگه داشتن مردم در صف من میفهمم

کارگردان مرکز اربعین در مرکز توسعه و توانبخشی دیوان عالی کشور، یکی از برنامه های جدی این مرکز حفظ و اطلاع رسانی به مدیریت صف است. من میفهمم بیان یک ایده و تایید کرد، پس از بررسی تجربه یک سال گذشته و بر اساس نتایج بررسی آسیب شناسی اجرای سفارش، شاخص های استاندارد سفارش را برای ارتقای کیفیت خدمات جمع آوری می کنیم.

افضلی افزود: شاخص هایی مانند مزایای سردخانه و تهویه مطبوع، تغییر در روش های پخت و توزیع، چهره نگاری و معماری ایرانی و اسلامی با مزایای دکوراسیون ساده و به دور از تجمل، امکانات خوب بهداشتی، پذیرایی خاص. حضور و غیاب و … که در تدوین استانداردهای خدماتی در دستور کار سال آینده قرار دارد.