راهنمای هدایای تعطیلات 2021 Lancer Skincare


راهنمای هدیه تعطیلات 2021 Lancer Skincare (نمی‌خواهید این را از دست بدهید!)

تعطیلات نزدیک است! فصل هدیه دادن است و یکی از بهترین هدایایی که می توانید بدهید پوست زیبا است. روش دکتر لنسر: رژیم 3 مرحله ای لهستانی، پاکسازی و تغذیه، و همچنین درمان های پیشرفته ابتکاری او، شما و دوستان و خانواده تان را به #LancerGlow تکان می دهد. با صرفه جویی های منحصر به فرد مانند قبل، مطمئن باشید که هدیه ای عالی برای همه افراد در لیست خود پیدا خواهید کرد!

شروع از 19 نوامبرهفتم تا 28 نوامبرهفتم، در مقدار کمی از همه چیز صرفه جویی خواهید کرد – مجموعه های 3 مرحله ای روش، مجموعه های ارزش نسخه محدود، ماسک ها و لایه برداری ها، دستگاه ها و ابزارها و موارد دیگر! همچنین از حمل و نقل زمینی رایگان، ارسال رایگان 2 روزه به سفارش 250 دلار به بالا، هدایای تمام اندازه رایگان با خرید و موارد دیگر لذت ببرید! حتماً در لیست پستی ما در اینجا ثبت نام کنید تا اولین کسی باشید که از معاملات ویژه ما مطلع می شود.

در اینجا چیزی است که می توانید در طول رویداد راهنمای هدایای تعطیلات Lancer Skincare انتظار داشته باشید:

برای اولین بار، شما می توانید بسته نرم افزاری خود را بسازید! تنها با 100 دلار، می‌توانید یک روش با اندازه کامل انتخاب کنید: پولیش در نوع پوست دلخواه خود به اضافه 4 نمونه لوکس! این یک راه عالی برای سفارشی کردن یک رژیم مراقبت از پوست است تا واقعاً مطابق با نیازهای شما باشد. این را با یک کیف مسافرتی مجلل همراه داشته باشید و هیچ قدمی در روال مراقبت از پوست Lancer خود را از دست ندهید!

تا زمانی که موجودی تمام می‌شود، از یک کرم لیفتینگ دور چشم با اندازه کامل و رایگان با خرید بالای 300 دلار (قیمت 97 دلار | عرضه 3 ماهه!) لذت ببرید. خداحافظی با خطوط ریز و چین و چروک و سلام به ظاهری درخشان تر و جوان تر را از دست ندهید.

نمی توانید تصمیم بگیرید که کدام محصول را به عزیزان خود هدیه دهید؟ به همه آنها هدیه دهید! قبل از تمام شدن جوراب‌های مخصوص درمان‌های پیشرفته ما را بخرید! این بسته از درمان‌های پیشرفته شامل اندازه‌های مینی لوکس می‌شود: درمان پیشرفته C Radiance (0.25 اونس)، لایه‌بردار اسیدی آهک خاویار (0.25 اونس)، کرم لیفتینگ خطوط چشم (0.15 اونس)، روغن مرطوب‌کننده امگا. (0.15 fl. oz.)، سرم جوانسازی فعال (0.15 fl. oz.) و یک کیسه ساتن نقره ای زیبا، مناسب برای تعطیلات! تعداد محدود موجود

دکتر لنسر پیدا کردن رژیم کامل را آسان کرده است، مناسب برای هر نوع پوست! روش: مجموعه های 3 مرحله ای را انتخاب کنید و 80 دلار پس انداز کنید! قیمت اصلی: 270 دلار | اکنون در: 190 دلار

همچنین با صرفه جویی در دسترس است، روش خرید: مجموعه 3 مرحله ای در اندازه های پاداش معمولی ترکیبی! این معامله قطعا دوام زیادی نخواهد داشت.

به زودی برای یک سفر تعطیلات تعطیلات برنامه ریزی می کنید؟ روش: کیت معرفی برای همه انواع پوست، کیت مینی مناسبی است که می توانید در مقصد بعدی خود همراه داشته باشید. موجود در یک کیف مسافرتی شیک تایید شده توسط TSA با عرضه 30+ روزه لهستانی، پاک کننده، تغذیه کننده و اندازه مقدماتی یک درمان پیشرفته، می‌توانید بزرگنمایی و خارج از فرودگاه را انجام دهید – بدون اضافه کردن پوست استرس. قیمت اصلی: 75 دلار | ارزش: 137 تا 149 دلار

خرید راهنمای هدیه با توجه به پوست

به دنبال سفت کردن، روشن کردن و بلند کردن هستید؟ اینها را امتحان کنید:

به پوست خود درخششی که شایسته آن است بدهید:

از بازدید پوست خود صرف نظر کنید و پوست خود را با میکرودرم ابریژن در راحتی در خانه خود درمان کنید:

بسته برای پوست زمستانی!

مجموعه‌ها و بسته‌های ارزشی نسخه محدود انحصاری دکتر لنسر را بخرید! با این مجموعه های ارزشی با صرفه جویی بیشتر، با خطوط و چین و چروک، پوست کدر، کم آب و استرس مبارزه کنید!

فراموش نکنید که ما AFTERPAY را نیز ارائه می دهیم!
هم اکنون محصولات مراقبت از پوست را خریداری کنید. بعدا پرداخت کنید همیشه بدون بهره

چیزی را که به دنبالش هستید پیدا نکردید؟ بقیه کل مجموعه دکتر لنسر را بخرید و 20% پس انداز کنید! مراقب نشان SAVE 20% در محصولات با علامت گذاری خاص باشید.
*تخفیف به صورت خودکار هنگام پرداخت اعمال می شود
* صرفه جویی 20٪ فقط برای محصولات دارای علامت گذاری خاص اعمال می شود

خرید و تعطیلات مبارک!

Xo،
تیم لنسر

راهنمای هدایای تعطیلات 2021 Lancer Skincare آخرین اصلاح شد: 24 نوامبر 2021 توسط دکتر هارولد لنسر