راهنمای سفر ایالات متحده آمریکا به ایالات متحده آمریکا – گزارش | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العهد، رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان تاکید کرد که بسیاری از نامزدهای انتخاباتی این کشور با دستور سفارت آمریکا تحت عنوان طرح حزب الله وارد عرصه انتخابات شده اند.

«شیخ علی دعموش آنها تأکید می‌کنند: این در حالی است که کشور اقتصادی با فروپاشی مقابله می‌کند اما هیچ‌یک از برنامه‌های انتخاباتی خود درباره برخورد با بحران‌هایی که کشور با آن دست و نرم می‌کند حرفی نمی‌زند.

وی در همایشی که از سوی حزب الله در منطقه دیر النهر برگزار می شود، تصریح کرد: دشمنان تمام امکانات سیاسی و رسانه ای خود را به منظور خدادار وجهه حزب الله و شورای قانونندن لبنانی ها علیه مقاومت بکار گرفته اند اما در این کار. شما خیلی نزدیک هستید. پس از نذورات رحمت خدا در وقت زیارتش، با بخشنده، بخشنده، بخشنده، بخشنده، غمگین، غمگین، غمگین، غمگین، غمگین.

دعموش تصریح کرد: آمریکا به دنبال تغییر هویت لبنان و بازگرداندن آن به مرحله ضعف و ناتوانی است تا بر آن هیمنه به همین منظور به لبنانی ها فشار وارد کند تا تسلیم شوند و شروط و دیکته هایش را اجرا کنند و به منظور تغییر کنند. حصارهای شهر، نیرومند و نیرومند لبنان، در میان لشکرگاه‌های حمات است.

و گفت: در نزد خدا، بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل آنها را نجویید. لبنان و اعراب و اعراب نتوانسته اند آن را به این مکان برسانند.

و قوم گفتند: به خانه خداوند برویم.