رادیو پیام در روزهای چهاردهم و پانزدهم خرداد/ به «افق روشن» – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانمهدی شهاب طالی، مدیر رادیو پیام آوا در گفتگو با خبرنگار مهر به ویژه برنامه در این زمان می پردازد آندرو وی گفت: شبکه رادیویی پیام در سالروز رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، امام خمینی (ره) با ویژه برنامه «پیام ولایت» ماهیت اندیشه های امام خمینی (ره) را بازتاب می دهد. و مقام معظم رهبری همچنین ویژه برنامه شفاف افقی به اهمیت ولایت فقیه در تعیین نقش جامعه و افزایش تفاهم می پردازد.

وی افزود: رادیو پیام در گرامیداشت قیام 15 خرداد با ویژه برنامهhAFATRA نیمه خرداد به اهمیت و عظمت قیام 15 خرداد و همچنین انتقال بیانات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در 15 خرداد در زمینه های مختلف در شبکه و نقش سیاسی و تاریخی 15 خرداد در پیروزی انقلاب اسلامی در سایر برنامه های رادیویی hAFATRA است.

شهاب طالی گفت: رادیو آوا نیز در سالروز رحلت حضرت امام (ره) و 15 خرداد ماه به صورت ویژه در قالب مطالب روایی و موسیقی متناظر در فضایی مناسب در کنار شنوندگان خود است.

شنوندگان شبکه های رادیویی پیام و رادیو آوا ضمن دریافت برنامه های این شبکه از طریق گیرنده رادیویی، دستگاه های گیرنده دیجیتال هستند. تاپ جعبه ها و برنامه های کاربردی ایران همچنین می توانند از طریق سامانه های پیامکی و شبکه های اجتماعی در برنامه شرکت کرده و با آن ارتباط برقرار کنند.