دیدار امیر عبداللهیان با جمعی از دیپلمات های بسیجی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، جمعی از دیپلمات‌های بسیج و اعضای شورای بسیج وزارت امور خارجه با حضور در جمعی از دیپلمات‌های بسیج دوستانه دیدار کردند. حسین عصر یکشنبه. امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه، در باره کار تبلیغی به ستاد اربعین اختصاص یافت سال جاری و به 12000 زائر حضرت اباعبدالله الحسین (ع) خدمات رسانی می کند.آ) از اقدامات انجام شده گزارش دادند.

حاضران نیز در این نشست صمیمی به تشریح دیدگاه های خود خواهند پرداخت در باره اعلام مرحله دوم انقلاب اسلامی و ترویج فرهنگ بسیجی و ایجاد فاصله بین آنها بین المللی آنها پرداخت کردند.

دکتر امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از حرکت بسیج در وزارت امور خارجه، بر تداوم ترویج فرهنگ بسیجی و ایثار و خدمت هموطنان به ویژه برای ایرانیان مقیم خارج از کشور و تداوم آن تاکید کرد. مورد تایید وزارت امور خارجه

وزیر امور خارجه همچنین تاکید کرد: باید تا حصول نتیجه از طریق ابزارهای سیاست خارجی، سفارتخانه ها و دیپلمات های انقلابی در کشورمان به دنبال احقاق حقوق جمهوری اسلامی ایران باشیم.