دولت سیزدهم به دنبال حل مشکلات است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر سردار حسین اشتری، هفتم تیر در اردستان شامگاه دوشنبه در مراسم یادواره شهدا اظهار داشت: از برگزاری یادواره شهدا قدردانی کرد.

وی افزود: همانطور که رهبر معظم انقلاب تاکید کردند زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست چرا که باید دائماً انگیزه شهدا را در نظر بگیریم، چراغ راه ماست.

رئیس دولت ادامه داد: در وهله اول باید یاد و خاطره شهدا را زنده کرد، زیرا شهدا قرب رحمت الهی و مشمول فیض هستند، ما کوتاه دست هستیم. “

سردار اشتری گفت: باید با برگزاری چنین مراسمی روح خود را تهذیب کنیم و همچنین ببینیم شهدا از ما چه خواسته اند.

گفت: شهادت ما در راه جهاد هر زمان به خدا و به تعبیری این جهاد بصیرت شهادت است، بیش از 40 سال از انقلاب اسلامی می گذرد و اگر خلاصه ای اجمالی از پیروزی انقلاب تا امروز داشته باشیم، متوجه می شویم که بعد از پیروزی انقلاب. در انقلاب، دشمن به نهادهای بزرگ کشور حمله کرد، اما سرنگونی انقلاب ناموفق بود.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: در سال 60 نیز در روز مشابهی اقدام به ترور رهبر معظم انقلاب شد که به فضل الهی منافقین نتوانستند به هدف خود برسند و خداوند ایشان را خواست. برای رهبر ماندن و جراحات و بیمارستان در مراسم هفتم تیر همان سال شرکت نکنید.

سردار اشتری گفت: حادثه هفتم تیر اتفاق بزرگی بود اما امام خمینی(ره) با امید و خوش بینی به آینده در جمع مردم سخنرانی کردند.

رمز پیروی از ملت ایران، اطاعت از رهبری، وحدت زبان و دین است.

وی یادآور شد: دشمن در نبرد ما را شکست داده اما موفق نشده است. راز پیروی انسان در اطاعت کلام و وحدت کلمه و ایمان به خداست. ما باید راهی را که شهدا از ما خواسته اند ادامه دهیم. ما انجام می دهیم.”

رئیس جمهور گفت: دشمن با تمام توان وارد نبرد نرم شد و در مقابل رزمندگان اسلام و مردم سنگرها را پر کردند، اما در این مرحله بهترین راه را طی کنند. استان. “

سردار اشتری ادامه داد: باید به گذشته خود افتخار کنیم، گذشته خوبی داشته باشیم و دوران پرافتخاری را پشت سر بگذاریم.

وی یادآور شد: درست است که مشکلات وجود دارد و مشکلات اقتصادی به اقشار ضعیف فشار زیادی وارد می کند، اما مسئولان به دنبال حل آن هستند و دولت سیزدهم اراده ای برای حل مشکل دارد، می بینیم که رئیس جمهور به دنبال راه حل . حل مشکلات و با وجود آن ما شاهد مشکلات زیاد اما پیشرفت بزرگی در کشور بوده ایم.

فرمانده نیروی انتظامی کشور خاطرنشان کرد: آینده روشنی در این راه داریم، امام فرمودند مردم باید به آینده امیدوار باشند و رهبری نیز فرمودند همه باید به مردم بدهند. در دسترس نیست او امیدوار است که در کنار دشمن باشد، پس باید به این موارد فکر کرد.