دولت بهره برداری از جاده حرم به حرم را آغاز می کند – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان شامگاه پنجشنبه در جمع عزاداران، مجاوران و زائران در حرم مطهر و نورانی حضرت علی بن باقر (ع)آ) اردهال کاشان در مشهد با اشاره به اینکه اولین سفیر استان در این کشور بوده است، گفت: این بزرگترین سند رهبری و تعهد مردم دارالمومنین کاشان به خاندان طهارت و برائت است.

وی گفت: امامزاده علی بن باقر(ع)آ) مایه مباهات همه ما شیعیان ایران اسلامی تا قیامت است، گفت: این امامزاده باید انجام شود. تعظیم فرزند امام محمد باقر(ع)آ) وی به دعوت مردم کاشان به آن منطقه رفت و به دستور پدر بزرگوارش شهادت جد بزرگوارش امام حسین (ع) بود.آ) اشقیا داشت می مرد و دهانش تشنه بود.

این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه شهید حضرت علی بن باقر(ع)آ) در سال گذشته و مروان گذشته اموی وی تصریح کرد: داستان این امامزاده بزرگوار بسیار عجیب است و حضور ایشان در منطقه کاشان نشان از اهمیت امام محمد باقر(ع) است.آ) برای مردم آن منطقه بلافاصله پسرش را برای راهنمایی و هدایت مردم به منطقه کاشان فرستاد. است.

وی گفت وجود حضرت علی بن باقر و شهیدآ) در منطقه کاشان نشانه آن است که تقویت تشیع در ایران نه در دوره صفویه بلکه در زمان امام پنجم شیعیان صورت گرفته است.

حجت الاسلام پناهیان با اشاره به اینکه اهمیت این امامزاده برای بسیاری از بزرگان و مراجع تقلید کشورمان درک شده است، خاطرنشان کرد: استخاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب درباره این امامزاده باید اقدام شود تعظیم گفت: است ولی من به همه امامزاده ها و حضرت علی بن باقر(ع) ارادت خاصی دارم.آ) جای خودش را دارد.

وی با اشاره به اینکه باید این امامزاده را به نسل جوان و دانش آموزان بشناساند، تاکید کرد: باید برنامه ریزی شود تا نهادهای عریض و طویل را به جوانان سراسر ایران و جهان بشناسانند. مقدار کمی ویژه آه تو ما داریم.

این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه زیرساخت های موجود در مشهد اردهال شایسته نیست، گفت: سال هاست که می گوید. است راه حرم مطهر تا حرم حضرت علی بن باقر(ع)آ) در مشهد اردهال به سمت حرم حضرت فاطمه معصومه(س)س) در قم مربوط به بودجه کل کشور است و با وجود این هیچ اقدام عملی برای اجرای آن صورت نگرفته است.

وی تاکید کرد: همه مردم و کسانی که خود را وقف خانواده های معصومین و پاکدامنی می کنند، از دولت انقلابی آقای رئیسی امیدوارند که هر چه زودتر عملیات اجرایی مسیر عتبات عالیات را آغاز کنند. مکان مقدس. پس با اتصال مشهد، اردهال به قم، شاهد وجود عاشقان و عاشقان بیشتری خواهیم بود.” برای خاندان معصوم و پاکی در منطقه اردهال کاشان.

حجت الاسلام پناهیان می گوید حوزه مدیون حضرت علی بن باقر(ع) است.آ) گفتند: با وجود ظالمان آن زمان، حضرت علی بن باقر (ع)آ) نگذاشتند تعالیم دینی مردم شکست بخورد.

وی خاطرنشان کرد: حرم حضرت علی بن باقر(ع)آ) همچنان حفظ شده و وجود دارد، گفت: مکان هایی مانند این باید برای نسل های آینده حفظ شود.

این استاد حوزه و دانشگاه به آن انقلابی اشاره کرد گری یعنی درد دل مردم. کامل و بگذار تبر در فرزندانمان رشد کند.