دولت انگلیس برای قطع برق آماده می شود – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیه آلوم، «ندیم الزهوی» مشاور دوک نشین لنکستر وی گفت: دولت انگلیس برای احتمال قطع برق آماده می شود اما سناریو متفاوت است. لطفا است.

بر اساس این گزارش، الزهوی او نیز گفت: درست است. ما برای هر موقعیتی برنامه داریم مقدار کمی ما انجام می دهیم.

در همین حال، سازمان تنظیم مقررات ملی شبکه، که مسئولیت شبکه برق بریتانیا را بر عهده دارد، قبلاً اعلام کرده بود که افراد و مشاغل ممکن است تا سه ساعت با قطعی مواجه شوند تا از فروپاشی شبکه اطمینان حاصل کنند.

این سازمان در عین حال از آن به عنوان «سناریو» یاد می کند. اتفاق خواهد افتاداو گفت اگر شرکت های انرژی گاز کافی برای فعالیت دریافت نکنند، این اتفاق می افتد.

روزنامه “همراه بابریتانیا پیشتر گزارش داده بود که به اسناد محرمانه دولتی دست یافته است که نشان می دهد پلیس این کشور نگران این افزایش است. یک جرم و افزایش ناآرامی های اجتماعی ناشی از افزایش قیمت نفت و تورم.

در نوشتار همراه بااین مقاله راهبردی در هفته های اخیر تهیه شده است. بر اساس این سند، پلیس به طور فزاینده ای نگران آشفتگی اقتصادی و بی ثباتی مالی است که باعث افزایش فعالیت های مجرمانه مختلف می شود. جرائمی مانند خرید و فروش خودرو و سرقت، سرقت، اختلاس و کلاهبرداری اینترنتی.

بر اساس این سند، به گفته ارتش و دولت انگلیس، «سخت ترین و غیر منتظره ترین خطر احتمال ناآرامی اجتماعی است که «در نتیجه فشارهای اقتصادی دردناک و طولانی مدت» رخ خواهد داد.

قیمت گاز در اروپا به سرعت در حال افزایش است و در ماه اوت (ماه گذشته) در بحبوحه کاهش عرضه انرژی روسیه به 3500 دلار در هر 1000 متر مکعب رسید.