دهه 80 و 90 شاهد آزادی بیت المقدس خواهد بود – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، سردار محمدرضا نقدی شامگاه پنجشنبه در مراسم اختتامیه یازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب حفاظت مقدس در مجتمع امام خمینی (ره) اظهار داشت: حراست مقدس درخشان ترین نقطه تاریخ ایران است. و حتی انسانیت.”

معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: در طول تاریخ کشوری را ندیده ایم که در مقابل همه نیروهای شیطانی بایستد و با آغوش خالی مقاومت کند و سربلند و پیروز از این آزمون بیرون بیاید.

سردار نقدی گفت: ملت ایران در دوران دفاع مقدس در مقابل همه شیطان صفت ایستاد و این ملت از این آزمون بزرگ سربلند بیرون آمد و از این تهدید برای خود آزادی ایجاد کرد.

وی گفت: امروز ایران اسلامی در عرصه های مختلف علمی پیشرفت خوبی داشته و به اوج خود رسیده است.

وی بیان کرد: شهدا به پاس جانفشانی خود این پیروزی های درخشان را در سازندگی و عرصه های مختلف علمی برای ما به یادگار گذاشته اند.

سردار نقدی گفت: کشور را از ظلم آمریکایی ها نجات داد و درس بزرگی از دفاع مقدس به دشمن داد.

وی ادامه داد: پس از سقوط شرق آمریکا خود را امپراتور جهان اعلام کرد و گفتند کسانی که با ما نیستند با ما مخالف هستند و بر این اساس با حمله به عراق و افغانستان به چندین کشور حمله کردند.

وی افزود: تنها صدایی که علیه صدای شیطان بلند شد، ندای رهبر معظم انقلاب از حسینیه امام بود که فرمودند ما با شما نیستیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه افزود: سران جوانان ما دستور گرفتند و پهپادهای آمریکایی را شکار کردند و نیروی دریایی انگلیس را به اسارت گرفتند و نفتکش به تلافی توقیف نفتکش توقیف شد.

وی ادامه داد: دنیا به قدرت پنهان آمریکایی ها پی برد و برخی کشورها علیه آمریکا مداخله کردند.

سردار نقدی با بیان اینکه جوانان ما فرهنگ مقاومت را از این کتاب ها آموختند، گفت: امروز ملت ایران در حال احیای یک دفاع مقدس دیگر است و نیروها باید به زبان هنر نوشته شوند.

وی تاکید کرد: این کتاب ها وارد فرهنگ مقاومت در کشورهای اسلامی می شود و همین امر زمینه پیدایش آنها را فراهم می کند.

وی با بیان اینکه بسیجیان اکنون حماسه بزرگ تری خلق می کنند، افزود: در دوران دفاع مقدس در کنار دشمن بیکار ایستادیم و سلاحی برای دفاع نداشتیم، اما اینطور نیست. “

سردار نقدی افزود: در دوران امنیتی ماه ها باید منتظر می ماندیم تا مهمات برسد تا بتوانیم غنایم عملیاتی را به دست آوریم، اما اکنون انبار مهمات در کشور داریم و با اقدامات تعزیری این اتفاق افتاد.

معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: امروز دشمن اعتراف می کند که ایران تسلیحات پیشرفته به دنیا می فروشد و الان همه نوع سلاح داریم.

وی گفت: امروز با اینکه اسلحه داریم اما بسیجیان دست به اسلحه نبردند، مظلوم واقع شدند و شهید شدند. ممکن است رسید.

وی با بیان اینکه 23 هزار آمریکایی در بیش از 100 بالگرد در افغانستان جان باختند، افزود: امروز دشمن رسانه ای به جنگ کشور می آید و آمریکا که به خون انسان آغشته شده، هزاران دست دارد و هزاران انسان را می کشد. کسی در زندانش به خاطر مرگ کسی. در ایران آشکارا گریه کردند.

جانشین فرمانده کل سپاه افزود: امروز بسیجیان نشان دادند که خون برنده شمشیر است و دشمن تلاش می کند چهره ایران اسلامی را به جهانیان نشان دهد که این اتحاد را انجام می دهد و این یک توطئه با مزدوران داخلی است. “

معاون هماهنگ کننده سپاه با عنوان: دشمن در خیابان های ایذه و شاهچراغ آنها مرتکب جنایت می شوند و اردوگاه هایی را برای حمایت از شورش ها برپا می کنند.

سردار نقدی ادامه داد: دشمن فکر می کند ملت ما اگر خشونت نشان دهند می ترسند اما ملت ما شهدا را دوست دارد و دشمن از تفرقه دهه 60 درس نگرفته است.

وی گفت: امروز مشخص شد که مدافع حقوق بشر نیستند و سعودی ها و انگلیسی ها از این جنایات حمایت می کنند و روزی رشادت جوانان امروز و بسیجیان برای مقابله با دسیسه های رسانه ای دشمن است.

معاون هماهنگ کننده سپاه افزود: این شورش ها ریشه کن می شود و نسل جدید از دشمن می ترسد، دیدند دهه 40 و 50 شاه و منافقین و صدام را نابود کردند و نسل بعدی کشور را به میدان آوردند. کشور. سازندگی و حالا این نسل با نابودی داعش سیاست ایران را برای همه کردند.

سردار نقدی گفت: هشتاد و نوزده من میفهمم آنها دنبال آزادی قدس شریف هستند و امیدواریم این نسل در بیت باشد مقدس دعا کنید و این حوادث اخیر پایه و اساس یک پیروزی بزرگ است.