دلیل ناکامی “لوکادیا” با تراکتور/ “بردیف” سرمربی برتر – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانمرتضی اسدی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره برد یک بر صفر تراکتورسازی مقابل پرسپولیس در هفته هفتم لیگ برتر اظهار داشت: استراتژی دو تیم نشان داد که مساوی نمی شود. پرسپولیس همیشه با شرایط تیم رقیب مقابل حریف بازی می کند. در برخورد با تراکتور هم همین موضوع دیده شد. آنها توپ را در اختیار داشتند، اما استراتژی دفاعی و قدرت در هر منطقه بازیکنان تراکتورسازی، این تیم را از گلزنی باز داشت.

محافظ سر تراکتور جلو تبریزی درباره گلزنی این تیم افزود: آقا از اول فصل گفتم. بردیف او یکی از بهترین مربیانی است که به تراکتور آمده است. او ترکیب تیم را تغییر داد و زمان برد تا بازیکنان خواسته های فنی خود را در زمین اعمال کنند. او در سه بازی قبلی نشان داد که فوتبال هر لحظه می تواند تصمیم بگیرد. چیز مهم بردیف او برای کسب این موفقیت مقابل پرسپولیس تیمش را تقویت کرد.

او درباره شکست یورگن است لوکادیا مهاجم گلزن پرسپولیس در جدال با مدافعان تراکتور اعلام کرد: تراکتور از دفاع موضعی استفاده کرد. آنها خیلی خوب هستند پرسپولیس را می شناختند چگونه او دوست دارد لوکادیا feed تراکتور هرگز دفاع اتوبوسی نداشت و تنها با یک استراتژی خاص توانست حمله پرسپولیس را مهار کند. یکی از کوچکترین اشتباهات تراکتور را دیدیم که می توانست تیمی مثل پرسپولیس را که در حد و اندازه تیم ملی است متوقف کند.

اسدی درباره داوری این بازی نیز صحبت کرد و گفت: نمی دانم اگر اخبار نتواند پنالتی ترابی را مهار کند آقای فنادی فر چگونه می خواهد به احساسات هواداران تراکتور پاسخ دهد. او یک اتفاق بسیار عجیب را به عنوان مجازات اعلام کرد که خوشبختانه جواب داد نمایشگاه دار همچنین با یک ایده بسیار اساسی همراه است کالاها تراکتور در رسیدن به هدف صبور بود. خیلی منطقی و شیرین بازی کردند صبر خودشان هم رفتار کردند.

وی در پایان درباره فاصله مدعیان قهرمانی گفت: پرسپولیس و استقلال همیشه رقیب و حریف یکدیگر بوده اند. آنها امسال به مصاف حریف آشنا خواهند رفت. در بین این تیم ها امسال تراکتور هم حضور دارد. بردیف یکی از باکلاس ها بیشترین مربیانی هستند که تاثیر زیادی در پیشرفت بازیکنان ایرانی خواهند داشت.