دلیل قیمت سکه / ضرر 79 میلیاردی خودروساز – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، اعلام دلیل قیمت سکه و طلا، سهولت بخشش خودشه برای اتحادیه ای که نیاز به مجوز کسب و کار مجازی ندارد، ضرر 79 میلیاردی خودروسازان، صادرات 2.2 میلیارد دلاری فولاد و آماده سازی وزارتخانه. ساکت باش برای تحویل 10000 وسیله نقلیه به جانبازان، خبر مهم این هفته بخش های صنعت، معدن و تجارت است.

عواملی که باعث قیمت سکه و طلا می شود

محمد کشتی آرای نایب رئیس سابق اتحادیه طلا و جواهر در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: افزایش نرخ ارز و افزایش قیمت بین المللی طلا یکی از دلایل اصلی افزایش قیمت طلا و سکه است. و در این میان افزایش تقاضا باعث افزایش قیمت می شود. (توضیحات بیشتر)

جزئیات تجارت آنلاین طلا

علیرضا شاه میرزایی معاون وزیر ساکت باش وی با بیان اینکه در یکی دو ماه گذشته 100 کیلوگرم طلا در بورس فروخته شده است، گفت: برای فروش اینترنتی طلا فروشنده باید از بیمه یا بانک ضمانت بگیرد. (توضیحات بیشتر)

دادن را آسان می کند خودشه در اتحادیه ای که به مجوز مجازی نیاز ندارد

با اطلاع وزیر ساکت باشدادن خودشه برای سندیکاهایی کار می کرد که مجوز دریافت از یک سندیکا فیزیکی داشتند اما نیازی به مجوز سندیکا مجازی نداشتند.

زیان برای خودروساز بالغ بر 79 میلیارد تومان است

بررسی آخرین گزارش مالی خودروساز برای نیمه اول سال جاری نشان می دهد که زیان 3 شرکت مادر این خودروساز به 79.110 میلیارد تومان رسیده است. (توضیحات بیشتر)

اخذ شناسه و کد رهگیری قطعات از انبار الزامی است

اتاق بازرگانی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد: دریافت شناسه و کد کنترل قطعات خودرو در انبار علاوه بر محصولات جدید تولیدی الزامی است.

صادرات فولاد 2.2 میلیارد دلار

وحید یعقوبی، نایب رئیس انجمن فولاد با بیان اینکه بر اثر این آتش سوزی بزرگ یک میلیارد دلار خسارت به کشور وارد شد، به مهر گفت: در نیمه اول سال 2.2 میلیارد دلار صادرات و تا پایان سال سال به 5 تا 5.5 میلیارد دلار خواهد رسید.

تمایل وزارت ساکت باش 10000 وسیله نقلیه به جانبازان تحویل دهید

امید قالیباف سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: آماده تحویل 10 هزار خودرو برای معرفی بنیاد شهید و امور ایثارگران به ایثارگران هستیم.