دلایل انتخاب ورزشگاه کرمان برای بازی استقلال – نساجی – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره محل برگزاری بازی سوپرجام گفت: زمان محدودی برای انتخاب داشتیم. به دلیل مناسب بودن برنامه مجبور شدیم تغییراتی ایجاد کنیم. پانزده روز پیش به این نتیجه رسیدیم.

سهیل مهدی گفت: تصمیم هر هفته اعلام می شد که این دیدار بدون تماشاگر برگزار شود.

وی درباره انتخاب ورزشگاه باهنر کرمان توضیح داد: قرار شد شهر سوم انتخاب شود. تبریز و اصفهان اولویت های اول ما بودند اما زمین نقش جهان مناسب نبود و شرایط فراهم نشد. در نهایت با همکاری وزارت کشور کرمان انتخاب شد.

وی در گفتگو با رادیو ورزش درباره نارضایتی تیم ها گفت: از کیفیت چمن نارضایتی وجود داشت و قول بهبود شرایط دادند. مشکل هتل هم حل شد.

سهیل مهدی در خصوص اینکه چرا کرمان با وجود مشکل چمن انتخاب شد، افزود: به دلیل اتفاقاتی که در دیدار گذشته رخ داد، تصمیم بر این شد که بازی در آنجا برگزار نشود. نساجی حاضر به بازی در آزادی نشد و ورزشگاه وطنی فاقد آمادگی و تجهیزات لازم بود.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در پایان گفت: اولین مشکل نداشتن ورزشگاه خوب در ایران برای سوپرجام است. حقیقت این است که ما زیرساخت های کافی برای بازی فوتبال نداریم و ورزشگاه های موجود بسیار ضعیف و غیرقابل استفاده هستند.