دفاع قاطع روزنامه پرتغالی از طارمی و تشریح خبر جدایی از پورتو – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهان


به گزارش خبرنگار مهر، حدود یک ماه پیش و زمانی که طارمی در مقابل دوربین های برنامه “فوتبال 360” از علاقه اش به ترک پورتو برای به ارمغان آوردن سود مالی برای این باشگاه ابراز علاقه کرد، شاید فکرش را هم نمی کرد. . اما پس از انتشار این مصاحبه، او مشغول است و توسط هواداران پورتو داده خواهد شد.

طارمی که گفته بود پورتو باید بازیکن جوان را نگه دارد و در 30 سالگی بفروشد، شامگاه سه شنبه با انتشار پیامی مجبور شد هواداران و حتی نمایندگان باشگاه پورتو را آرام کند و گفت اما با جان و قلب”. او در پورتو به کار خود ادامه می دهد.

با این حال، کسانی هستند که معتقدند طارمی بد صحبت نکرده است، بلکه باشگاه پورتو فرصت خوبی برای کسب درآمد از دست داده است.

«خوزه مانوئل ریبیرو» روزنامه نگار با سابقه پرتغالی و مدیر فعلی روزنامه «اوجوگو» یکی از افرادی بود که با انتشار یادداشتی از متجاوز ایرانی به شدت حمایت کرد و گفت که طارمی شروع جدید و آهسته را آموزش داد. آنهایی که در مورد بازارها و نقل و انتقالات

این خبرنگار حتی پا را فراتر گذاشت و رمزی از اظهارات طارمی ارائه کرد که قابل تامل است.

دفاع محکم مطبوعات پرتغالی از طارمی و تشریح خبر جدایی از پورتو

در بخشی از این بیانیه آمده است: «این احتمال وجود دارد که طارمی 4 ماه پیش گفت که پورتو باید او را بفروشد دست کم گرفته باشد. اگر پاری سن ژرمن ویتینا را از پورتو جذب نمی کرد، باید بازیکن یا بازیکنان دیگری فروخته می شد تا حساب پورتو متعادل شود. این کار با فرستادن مدیر برنامه پخش کننده برای جستجوی بازار برای خریداران جدید انجام می شود. یعنی طارمی می داند چون مدیر برنامه هایش به او گفته است.

مانوئل سپس در مورد مهارت های طارمی صحبت کرد و گفت: چه چیزی طارمی را به این بازیکن خوب تبدیل می کند؟ او 26 گل و 16 پاس گل دارد و بله مدیریت منصفانه اعداد را دیده است و این تنها فرصت فروش یک بازیکن 30 ساله خواهد بود. مهاجم: “هیچ مدیریت منطقی ای وجود ندارد که توسط هواداران، بسیاری از کارشناسان و شاید حتی مدیران قابل درک باشد.”

در این یادداشت درباره جدایی «موسی مارگا» از پورتو نیز آمده است: «به عنوان مثال اگر هکتور هررا در سال 2019 قراردادش را با پورتو تمدید کند، ویتنیا در سال 2022 به مبلغ 40 میلیون یورو. آیا جای خالی بود یا نه.شکست در این موارد در تمدید قرارداد نبود، بلکه در این بود که مارگا و هررا قبل از پایان قرارداد با پورتو بروند. منتقل کردن آنها نکردند. “

این مقاله در حمایت از طارمی با این جملات به پایان می رسد: «برای اینکه باشگاه از طریق فروش بازیکن بقا پیدا کند می توان تجارت در شرایط قابل فروش الزامی است. اگرچه خواندن این ممکن است طرفداران را عصبانی کند. این کار است طارمی در کمتر از یک پاراگراف انجام شد مبتدی و عقب افتاده او به بازار آموزش داد.