دشمن تلاش می کند صدای مردم ایران را نشنود – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، غلامعلی حیدری پیش از ظهر دوشنبه در مراسم یادواره شهدای نام آور نهضت ملی کارگری و 83 شهید جنبش کارگری در چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: برای این منظور باید در مقابل دشمنان ایستادگی کنیم. کارگران. جمهوری اسلامی پیروی از مرجعیت دینی.

وی با بیان لزوم حضور مستمر در میدان، افزود: دشمن از همه ابزارهای رسانه ای برای دلسردی و تضعیف روحیه مردم استفاده می کند.

حیدری با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و لزوم بیان حقایق جنگ، تصریح کرد: حمله نظامی به ایران به این دلیل صورت گرفت که منافع کشورهای سرافراز در خطر بود و در این مدت گروه های غربی و شرقی از صدام حمایت کردند.

وی حمله به ایران را مظهر نظام جمهوری اسلامی دانست و یادآور شد: با پیروزی انقلاب اسلامی منافع غرور جهانی برای همیشه در خطر است و مشکلی موقتی نیست، همین.

استاندار چهارمحال و بختیاری استقرار مقاومت در منطقه را یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی اعلام کرد و تاکید کرد: دشمن اقدامات زیادی برای انتقام از مردم جمهوری اسلامی انجام داد.

وی گفت: تروریسم، جنگ اجباری، فعالیت برای تجزیه کشور و تخریب اموال عمومی از جمله اقدامات دشمن برای حمله به جمهوری اسلامی است.

حیدری به اقدامات کمونیست ها و دمکرات ها برای شکنجه و به شهادت رساندن رزمندگان ایرانی در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: امروز این افراد مدافع حقوق بشر و متحد کشورهای استکباری اما حافظه تاریخی مردم ایران شده اند. این جنایات را فراموش نکنید

وی با اشاره به حمله موشکی به بسیاری از مدارس روستاها و شهرهای ایران در دوران دفاع مقدس و کشته شدن تعداد زیادی از مردم بیگناه گفت: حقایق را باید به نسل جدید گفت.

استاندار چهارمحال و بختیاری وحدت و همبستگی را دلیل پیروزی در دوران دفاع مقدس اعلام کرد و تصریح کرد: دشمن همیشه حضور دارد و تنها تاکتیک خود را تغییر داده و با آلودگی آب و فضا سعی در ایجاد طغیان دارد.

وی با بیان خشم دشمن از اجلاس اربعین حسینی، افزود: این دیدار تا به حال در دنیا رخ نداده است و دشمن در تلاش است این دیدار را حذف کند.

حیدری اقدامات بزرگ دولت سیزدهم را در یک سال برشمرد و تاکید کرد: در این مدت بسیاری از پروژه های معوق در کشور و 300 پروژه معلق در چهارمحال و بختیاری فعال شدند.