دشمن به دنبال تحقق رویای ایجاد شکاف نسلی بین انقلابیون است – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسن مصلح صبح شنبه در دیدار با پاسداران گروه ظفر اظهار داشت: به فرموده امام حسن عسکری(ع)آ) هیچ مشکل و خطری نیست مگر اینکه از نعمت خدا باشد.

وی افزود: تمام اتفاقاتی که در بطن و متن دوران جمهوری اسلامی می گذرد، استفاده از انقلابیون برای ایفای نقش قوی و موثر در مقابل حقیقت در عصر فجر است.

امام جمعه دشتستان تصریح کرد: دشمن بداند که با آرزوی ایجاد شکاف نسلی در مقابل انقلاب نمی تواند پروژه به زانو درآوردن نظام اسلامی را انجام دهد، این انقلاب فعال است و به سمت ظهور پیش می رود.

وی افزود: این افراد همانند گذشته توسط جوانان انقلابی و نیروهای متدین حفاظت می شدند، اکنون و در آینده نسل جوان انقلابی و متدین سال 80 و نوزده من میفهمم با قدرت بیشتری محافظت می شود و دشمن به خواسته های شیطانی خود نمی رسد.

حجت الاسلام مصلح با تجلیل از نقش بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خنثی کردن نقشه ها و توطئه های دشمن گفت: جبهه انقلاب اسلامی باید به سخنان حکیمانه ‘فرمانده قلب شهید حاج قاسم سلیمانی’ ایمان داشته باشد. در بحران آزادی هست، اما شرط نترسیدن، نترسیدن و نترسیدن است.