دشمن به دنبال تجزیه سرزمین ایران و کشورهای مسلمان است – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رضا رمضانی شامگاه پنجشنبه در مراسم جشن میلاد پیامبر اکرم (ص)پ) و امام جعفر صادقآ) در مسجد مغرور رشت با بیان اینکه مسلمانان باید با مطالعه سیره و سیره پیامبر به شناخت دقیقی از پیامبر دست یابند، گفت: وحدت بین مسلمانان یکی از ارکان دین پیامبر است.پ) است.

دبیرکل مجلس شورای ملی اهل بیتآ) وی وحدت را رکن پیشرفت و قدرت اسلام در جهان دانست و گفت: در دهه اخیر مسلمانان قربانی اصلی درگیری های غرب بوده اند، بنابراین اتحاد و برادری چیزی است که جهان اسلام را در برابر کفار قوی می کند. .

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی به معنای مقابله با نظام فاسدی بود که استکبار را در تضعیف دین یاری کرد، تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران برای ادای دین از عالی ترین منظر جامعه آمد.

آیت الله رمضانی با بیان اینکه اسلام دین عقلانیت، آزادی، ارزش های اخلاقی، ایثار است، گفت: آزادی مطلق و بی قید و شرط در هیچ نظامی حتی لیبرالیسم پذیرفته نیست و در هر جامعه ای برای آزادی حدودی تعیین شده است. و آزادی فردی باید. به آزادی دیگران خدشه وارد نکنید

نماینده مردم گیلان در مجلس رهبری با اشاره به اینکه درک واقعی دین مردم را به آن علاقه مند می کند، گفت: افرادی که ادعای دوری از دین دارند به دلیل همه ارزش های اخلاقی به شناخت درستی از دین نمی رسند. در دین یافت می شود..

وی با تاکید بر تلاش مضاعف مسئولان برای رفع مشکلات اقتصادی و اجتماعی جامعه، گفت: ایجاد فعالیت های خدماتی برای حل معضل راه حل موثری است که باید مورد توجه قرار گیرد.

آیت الله رمضانی با بیان اینکه همه در نظام اسلامی باید پاسخگوی مردم به معنای واقعی خود باشند، افزودند: مطالبه گر در زمینه های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی باید به شکل ویژه و در چارچوب قانون اساسی توسعه یابد. مطالبه گر دسته های مختلفی از مقامات از جمله تجار، دانشجویان و بازرگانان نام برده می شود.

درخواست گری مخالفت مشروع است

دبیرکل مجلس شورای ملی اهل بیتآ) با گفتن که تقاضا گری اعتراضی مشروع است، گفت: انقلاب اسلامی برای ایجاد نگاه دینی، انسانی و اسلامی به همه مسائل ایجاد شده است و باید از ظرفیت قانونی موجود در اعتراض استفاده شود.

آیت الله رمضانی با بیان اینکه همه اشتباهات در اقصی نقاط کشور باید بدون تعصب پیگیری شود، افزود: دشمن به دنبال تجزیه خاک ایران و همه کشورهای مسلمان است و هدف از این تفرقه کاهش قدرت مسلمانان در جنگ است. استعمار آنها و دشمن این سیاست را در عراق، ترکیه و ایران دنبال می کند.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه دشمن از لحاظ فرهنگی هزینه های زیادی کرده است، گفت: کار در عرصه مجازی به صورت مسلط و دشمنان گسترده و در جریان حوادث اخیر است. ، فردی با رهبری فضای مجازی به خیابان ها آمد.

وی با تاکید بر بسترسازی برای اعتراضات برحق در کشور گفت: اعتراض و اغتشاش متفاوت است چرا که اغتشاشگران به دنبال ناامنی در جامعه هستند، همه چیز را بهانه می کنند.

آیت الله رمضانی با اشاره به اینکه شبکه بین الملل ایران با سرمایه عربستان و محتوای اسرائیلی و بی بی سی فارسی و شبکه Man and You در این هرج و مرج حضور یافتند و با نشر اکاذیب آتش خشم مردم را گسترش دادند. در وی گفت: رسانه معاند مثل اجتماع اربعین به میلیون ها نفر نمی پردازد اما وقتی تعدادی دور هم جمع می شوند در رسانه ها خیلی حرف می زنند.

وی با بیان اینکه حجاب یک تکلیف شرعی و یک حق اجتماعی است، افزود: حجاب قانون جمهوری اسلامی است و اگر کسی مخالف آن است نباید به هرج و مرج روی بیاورد بلکه باید در جلسه ویژه بررسی شود.

وی با اشاره به اینکه ترویج حجاب باید به صورت فرهنگی دنبال شود و این کار آلوده به بازی های سیاسی و پارتی بازی ها نشود، گفت: پلیس تلاش کرد در این حادثه جانی از دست نرود اما کسانی که به دنبال آن بودند. برای کشتن او آرامش و نظم جامعه را بر هم می زند و آیات را از بین می برد پول باید به آنها رسیدگی شود.

آیت الله رمضانی در مورد مکان صحبت می کند فهمیدن برخی از افراد مشهور در این مورد گفتند: نظام جمهوری اسلامی از خط قرمز یعنی پرچم ملی، اسلام و ارزش‌های اسلامی عبور نمی‌کند و باید بپذیریم که در بخش‌هایی از جمله جوانان موفق نبوده است. اما احساسات زیادی نسبت به زنان در جامعه وجود دارد و خدمات زیادی نیز وجود دارد.

وی با تاکید بر اینکه در برخی زمینه ها اصلاحات لازم است، اما از ارزش های اسلام و انقلاب اسلامی عدول نخواهیم کرد، گفت: نظام اسلامی تحمل هرج و مرج و فساد را ندارد.