دشمن به دنبال ایجاد جنگ های قومی و قبیله ای است – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید کاظم نورمفیدی پیش از ظهر جمعه در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: اتفاقی که در شاهچراغ افتاد برای همه ملت ایران بسیار ناراحت کننده بود و ان شاء الله شهدای این حادثه با شهدا محشور خواهند شد. کربلاست و خداوند به خانواده اش صبر عنایت فرماید.

نماینده ولی فقیه در گلستان افزود: این مورد نشان می دهد که مشکل از کجاست و از آن چه می خواهند.

وی ادامه داد: اینها مثلث های وحشتناک عبری، عربی و غربی هستند که به هر طریق ممکن به دنبال بی ثبات کردن وضعیت ملت و بالاتر از همه ایجاد جنگ های قومی، مذهبی، مذهبی، مذهبی و قومی هستند.

نورمفیدی با بیان اینکه قصد دارند کشور را نابود کنند و انقلاب اسلامی ایران را از خط خارج کنند، گفت: جمهوری اسلامی را مانعی برای خود می بینند و درگیری و درگیری قومی ایجاد می کنند و دلم را تقسیم می کنند بگذار آنها هم بمیرند. .

وی تاکید کرد: وقتی مردم ما می بینند که با ما اینطور برخورد می شود وقتی این موارد دیده می شود شرایط برای مردم ما بیشتر روشن می شود.

نماینده ولی فقیه در گلستان با بیان اینکه دشمن نمی تواند و نمی تواند به اهداف خود برسد گفت: اگر خدا بخواهد این کشور را از این طغیان ها حفظ می کند و امام زمان (عج) را نیز یاری می کند.

وی گفت: همه علمای اهل سنت کشور نیز وارد عمل شدند و این حادثه تروریستی را محکوم کردند.

نورمفیدی گفت: انشاالله به یاری خداوند متعال بر این خطرات و توطئه ها غلبه خواهیم کرد.