دشمنان به دنبال توقف مسیر توسعه ایران هستند/ لزوم احتیاط از توطئه ها – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، مجمع بسیج سپاه عاشورا در خصوص حوادث اخیر در برخی شهرهای کشور بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

محمد رسول الله است والدین با او تعهد علی الکفارو پر از رحمت خیر 9

در چند روز گذشته شاهد موارد تلخ ناامنی توسط دشمنان قسم خورده و فریب خورده داخلی بودیم. داعش ما در بسیاری از شهرهای کشور به دلیل وجود دشمنان دیرینه آنها و پیشرفت روزافزون اسلام ناب محمدی در جهان بودیم، دشمنانی که هر روز شاهد رشد و توسعه مدارس اسلامی هستند و شاهد راهپیمایی های عظیم مردمی در مدارس حفاظت شده شیعه و محمدی ناب محمدی هستند. مسلمانان به ویژه در ایام اربعین. حسینی را از طرق مختلف به دست آوردند و این بار عنصر معنوی حجاب را هدف گرفتند و می خواهند نظام جمهوری اسلامی ایران را تضعیف کنند، اما نمی دانند که مکتب حسینی با الهام از مکتب. خداوند متعال و به رهبری ائمه انقلاب در مسیر رشد و ترقی قرار دارد و به جهانی شدن نزدیک است. درخت انقلاب را دوباره با خون خود آبیاری کرد.

در این راستا بسیاری از فرزندان روح الله جان خود را در راه حفظ حریم و امنیت کشور فدا کردند که از جمله آنها می توان به بسیج شهید بصیر در شهر تبریز، شهید حسین اوجاقی اشاره کرد. خط آذربایجان و سایر شهدای امنیت با محکومیت توطئه از پیش تعیین شده جهان استکبار به ویژه جنایتکاران آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی اعلام می دارند که این انقلاب از ابتدا شاهد حوادث تلخ و شیرینی بوده است که سنگین تر از تلخ است. اتفاقی که در چند روز اخیر در بسیاری از شهرهای کشور رخ داد به همت و اراده شهداست پرورش دهنده و رهبری حیله گری جایگاه رهبری بی طرف است و آرامش و امنیت در کشور همچنان پابرجاست که حاصل همه زحمات بیگانگان جز یاری خداوند و حمایت الهی و پیشرفت انقلاب و کشف مزدوران است. عنصری برای کشور که حاصل نعمت مقابله با امواج ضد انقلاب است.

این مجمع متشکل از علما و نخبگان بسیجی استان آذربایجان شرقی نسبت به تحرکات ضدانقلاب در آن و برخی نمایندگان مجلس و همچنین چهره های شاخصی که مورد توجه قرار گرفته اند هشدار می دهد. نظام اما با نگاهی عمیق تر به انقلاب و اهداف آن و بازنگری در رفتار آن صفوف آنها را از استکبار جهانی و حاکمیت صهیونیست جدا می کند و اگر نه با تکرار اعتراض خود به آغوش انقلاب می پیوندد. خیل عظیم بسیجیان و امت شهیدپرور پرورش دهنده خواهند دید که این وعده خداست.» که در تو اینجایی! خدا ینسیرکم SY بیا بریم کمی بیشتر حرکت کن و همچنین به افتخار جهانیان و سایر کشورهای همپیمان یادآوری می کند که این کشور به لطف خدا کشوری است که دارای دو عنصر معنوی است که توکل به خدا و وسیله مقاومت در برابر خطر می تواند اتفاق بیفتد و ما به شما یادآوری می کنیم که توجه کنید ذهن شما در مورد پیشرفت علمی و نظامی. آنها روی سیاست کشور عزیزمان تمرکز می کنند و می دانند که امت شهید است. پرورش دهنده در انتظار فرمان امام و ملا و مقتدای خود حضرت امام خامنه ای آه تو نشان دادن قدرت و قدرت خود در از بین بردن توطئه احتمالی علیه عزت است.

در پایان مجمع ملی بسیج در سپاه عاشورا باز هم مانند گذشته در کنار سایر شهدای مدافع حرم در دفاع از امنیت سرزمین و امنیت کشور می ایستد. پرورش دهنده عزم خود را اعلام کرد و اجازه کوچکترین تعرض به اهداف و برنامه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نخواهد داد.