دستگیری های سازمان یافته در جریان اغتشاشات – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سردار یحیی الهی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به کاهش پرونده های سرقت در لرستان اظهار داشت: سه تا چهار استان در کشور وجود دارند که وقوع سرقت را کاهش داده اند که لرستان یکی از این استان ها است. .

وی در خصوص کاهش 12 درصدی سرقت در لرستان در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته گفت: در حوزه سرقت های خشن و مسلحانه نسبت به سال گذشته نزدیک به 76 درصد کاهش سرقت داشته است.

فرمانده انتظامی لرستان گفت: در 18 ماه گذشته نزدیک به 110 شرور مسلح را دستگیر کرده ایم. آنها اکنون در انتظار صدور حکم هستند و اتهامات آنها نیز صادر شده است.

سردار الهی در ادامه سخنان خود به معرفی پلیس لرستان به عنوان نیروی انتظامی نمونه در کشور اشاره کرد و گفت: در کشف مواد مخدر 12 درصد افزایش داشته ایم.

وی با بیان اینکه نزدیک به یک تن مواد مخدر در شهرستان های مختلف لرستان از دست فروشان کشف شد، افزود: بیش از 270 نفر طرح برخورد با فروشندگان مواد مخدر در استان را اجرا کرده اند.

فرمانده انتظامی لرستان همچنین از افزایش 9 درصدی کشف سلاح غیرمجاز در لرستان در سال جاری نسبت به سال گذشته خبر داد.

سردار الهی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به دستگیری سیستماتیک افراد در ناآرامی های اخیر در استان گفت: با دستگیری خود در دستگاه امنیتی ردپایی از عناصر منافق، مردم سالار و ضدانقلاب پیدا کردیم. “