دستگیری سارق فضای خصوصی در طالقان – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ سید صالح کاشت وی گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت از کارگاهی در جاده جدید طالقان به هشتگرد، پرونده ای تشکیل و در تحقیقات ویژه پلیس آگاهی شهرستان طالقان قرار گرفت.

وی گفت: از تحقیقات دادستانی و تحقیقات در محل مشخص شد در روز سرقت یک دستگاه خودروی پراید با دو مرد جوان مقابل کارگاه پارک شده و پس از انجام این کار مطمئن شد که کسی در محل نبوده است. که؛ وارد کارگاه شده و قصد سرقت وسایل او را داشتند.

فرماندهی انتظامی طالقان افزود: پس از اعتراض پلیس، پلیس موفق به شناسایی سارقان و تعقیب و زیر نظر سه نفر شد که در زمان مناسب با اقدام ناگهانی تمامی سارقان دستگیر شدند.

وی با اشاره به اینکه پس از دستگیری ابتدا منکر اتهام شدند، گفت: سارقان در تحقیقات تکمیلی با مشاهده مدارک پلیس و اعتراف به جرم خود مجبور به اعتراف به ارتکاب جرم شدند.15 جنایت در استان.

کاشت وی با بیان اینکه متهمان پس از پایان پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند، تصریح کرد: با اقدامات انجام شده تمامی مالباختگان پرونده نیز شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شدند. ی رابطه اطلاع رسانی شد.