دستگاه قضایی عاملان 2 شهید بسیجی فارس را شناسایی کند – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، آیت الله لطف الله دژکام در خطبه نماز جمعه این هفته شیراز اظهار داشت: پیامبر گرامی اسلام دارای صفاتی است که اگر مسلمانی این صفات را در خود پرورش دهد، می تواند به سوی صلاح و تعالی پیشرفت کند. بر اساس رکن 5. برقرار شده است و ما باید تلاش کنیم در راهی که پیامبر برای ما ترسیم کرده است قدم برداریم.

وی افزود: اولین چیزی که پیامبر اسلام به ما تذکر دادند این است که چه کنیم کافران زیرا کافران تلاش کردند است از تمام مهارت ها استفاده کنید آن ها هستند هجمه ای به کشور و جامعه اسلامی شده است، بنابراین باید برای مقابله با غیر مؤمنان برنامه ریزی ویژه ای داشت.

امام جمعه شیراز در ادامه با بیان اینکه مردم ایران همواره پشتیبان ولایت بوده اند، تصریح کرد: امروز دو تن از اعضای مخلص بسیج خدا به شهادت رسیدند، با وجود اینکه در هفته گذشته 4 شهید دیگر را تقدیم کردیم. سنت اسلام است و اکنون باید این سؤال را بپرسیم که ظالمان تا کی باید بر اهل اسلام ظلم کنند؟ لازم به یادآوری است که مسلمانان در میان آنها رحم و مرگ زیاد در حین اما هرگز ظلم را نمی پذیرند.

نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه اکنون دشمن به هر طریقی تلاش می کند ملت ایران را از مسیر خود خارج کند، گفت: به امید خدا قوه قضائیه همچنان پیگیر است، ما در حال تلاش هستیم. برای شناسایی عامل یا عاملان این حادثه». اقدام کنید تا مردم بدانند دشمن از چه چیزی برای حمله به مردم استفاده می کند تا ملت ایران اسلامی از سر راه آنها خارج شود یا مزاحم آنها شود، اما به فضل الهی. و رهبری رهبران این دوران سخت با درک مردم سپری خواهد شد.

آیت الله دژکام در ادامه خطبه های نماز جمعه این هفته شیراز گفت: بر اساس سیره پیامبر و ائمه اطهار، حکومت و مردم باید راهی را که بزرگان دین ترسیم کرده اند طی کنند. ما به خاطر پیامبر از هم جدا شده ایم، اما باید کار خاصی انجام دهیم آه تو برای رسیدن به این هدف باید توسط دولت، مدیران و مردم انجام شود.

نماینده فقهای استان فارس همچنین یادآور شد: بر اساس بیانات مقام معظم رهبری باید تحولی در دولت و مردم ایجاد شود بنابراین می توان گفت اما از طریق برنامه های مهندسی فرهنگی و فرهنگی می توان زمینه را فراهم کرد. پاسخی روشن به مطالبه حقوق رهبران.زیرا کشور همیشه حامی و راهنمای خوبی است.

به گفته این مسئول، برگزاری هفته فرهنگ ایران و تاجیکستان در استان فارس و کشور یکی از مصادیق است که می تواند کشور را در مسیر توسعه و اشاعه ارزش های اسلام ناب محمدی قرار دهد. ، و بسیاری از کشورهای این کشور. دنیا به مبانی اسلامی کشور علاقه مند است. آن ها هستند معروف شدن

امام جمعه شیراز با بیان مشکلات اقتصادی و تجاری و تعطیلی برخی بازارها به تجار گفت: توافق شانگهای یک فرصت است، الان تجار فارس کجا هستند؟ فرصت کم نیست، باید به خوبی از آن استفاده کرد. این بازارها باید توسط کارآفرینان اداره شود و جمع آوری وجوه عمومی نیز باید در رده های مدیریت دولتی ایجاد شده توسط دولت شکوفا شود.

دژکام افزود: نمایشگاه بین المللی شیراز باید عرصه این مبادلات باشد و گروه های اقتصادی از این فرصت به نفع مردم و افزایش اشتغال استفاده کنند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: باید نقشه علمی کامل استان فارس تهیه شود زیرا هشت کشور مسلمان جهان در عرصه علم تاثیرگذار هستند و شیراز مرکز این کشورهاست. آر استان فارس باید به گونه ای توسعه یابد که بتواند دانشجویان خارجی را در استان فارس جذب کند.