دستگاه قضایی باید قوانین ضد تروریستی را اجرا کند – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر مهدی نقدی بعدازظهر دوشنبه در مراسم تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شفت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: یکپارچه و یکپارچه مسئولان در شفت احساسی هستند بنابراین هیچ مدیری نباید نگران حضور در شفت باشید زیرا هیچ مانعی در خدمت به مردم وجود ندارد.

معاون فرماندار شفت با بیان اینکه دولت باید به فکر حقوق و منافع پلیس باشد چرا که آنها بسیار ناچیز هستند، افزود: امروزه نقش پلیس در جمهوری اسلامی ایران در ایجاد امنیت و امنیت، برخورد با متخلفان و خلاقیت است. احساس امنیت در اکثر جوامع بسیار مشهود است.

زمان واقعیت و ماهیت دشمن را نشان می دهد

امام جمعه شفت همچنین با اشاره به ناآرامی های اخیر گفت: گذر زمان نشان دهنده ماهیت شرایط و ماهیت دشمنان نظام و ایران اسلامی است.

حجت الاسلام عبدالله هاشمی با تاکید بر اینکه غبار قیام فرو می نشیند و اوضاع روشن می شود، افزود: کسانی که حجاب را از سر زنان برمی دارند، قرآن ها و مساجد را به آتش می کشند، نباید دست کم گرفته شوند.

حجت الاسلام هاشمی با بیان اینکه از سران سه قوه تقاضای اجرای قانون مبارزه با اغتشاشگران را داریم، افزود: در این شرایط زنان و کودکان در امان نیستند.

وی با بیان اینکه داعش را فقط دشمنانی که علیه ما کار می کنند درست کردند و حق ندارند از حقوق بشر صحبت کنند، گفت: درآمد سالانه فوتبالیست ها بیشتر از درآمد سالیانه ائمه اطهار(ع) است و عده ای را می بینیم. . همه اینها درآمد بر ضد سیستم عمل می کند.

امام جمعه شفت با تایید اینکه در صورت برقراری قانون و ساماندهی اغتشاشگران شاهد این حوادث نخواهیم بود، افزود: پلیس حافظ امنیت است و باید در امنیت ماموران اصلاح و بازنگری صورت گیرد. راه