دستگاه اجرایی گلستان باید به اجرای طرح ملی مسکن کمک کند – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، علی محمد زنگنه شامگاه شنبه در جلسه شورای مسکن گلستان اظهار داشت: در طرح ملی مسکن مردم خط قرمز هستند و مسئولان همه ملزم هستند. با همه می توانند برای پیشبرد طرح ملی مسکن تلاش کنند.

استاندار گلستان افزود: تسریع در ساخت خانه ملی به دلیل حمایت قشر ضعیف جامعه مورد تایید رئیس جمهور و رهبر معظم انقلاب قرار گرفت.

وی گفت: استان گلستان در ساخت خانه های روستایی رتبه پنجم کشوری و در ساخت خانه های شهری سال گذشته از رتبه 34 به رتبه هفدهم رسید و باید با همکاری همه محله ای تولید مسکن شهری را افزایش دهد.

زنگنه تصریح کرد: دستگاه های مختلف استان باید با همکاری یکدیگر زمین مورد نیاز برای ساخت خانه های ملی را با اهدای مازاد خود به بخش خانه تامین کنند.

استاندار گلستان گفت: وقتی فرمانداران شهرستان متوجه این زمین های مازاد می شوند به نظر من خوب است. را ببندید و انتقال اسناد انجام شود.

V تاکید کرد 40 تا 50 درصد درآمد پایین ترین دهک جامعه صرف اجاره بها می شود از جانب همه می توانند و باید با نگاه خصوصی و خارج از سیستم اداری کمک کنند تا مردم هر چه زودتر به خانه ها برسند.