دسته عزاداری خادمان حرم حضرت معصومه (س) برگزار می شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، برنامه هفتگی شعائر و حرم بانوی کرامت از ۱۳ تا ۲۲ تیرماه از جمله سالروز رحلت امام جواد (ع) و ازدواج امیرالمؤمنین (ع) و حضرت زهرا (س) است. از سوی روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس بانوی کرامت اعلام شد.

بر اساس گزارش ها، جلسه نماز صبح با خطبه، خطبه قبل از اذان ظهر، قرائت زیارت نامه بعد از نماز مغرب، خطبه قبل از اذان، مغرب و سخنرانی بعد از نماز مغرب برگزار می شود.

مراسم صبحگاه شنبه تا دوشنبه بر عهده حجت الاسلام و المسلمین حسینی است وحیدپورسه شنبه تا پنجشنبه حجت الاسلام والمسلمین حسن بابائیان و جمعه حجت الاسلام والمسلمین احمد لقمانی است.

مراسم پیش از مغرب نیز در روزهای شنبه و یکشنبه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین محمدصادق برگزار می شود. حامیاندوشنبه و سه شنبه با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین احمد غلامعلی، چهارشنبه با سخنرانی حجت الاسلام اسماعیل خورشیدی، پنجشنبه در قالب ختم قرآن با سخنرانی حجت الاسلام صافی و جمعه در قالب زمزم مهدویت با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین همتی مسلمانان

مراسم شامگاه شنبه تا جمعه در حرم مطهر حضرت با سخنرانی مسلمانان و مسلمانان مؤمنی، فرحزاد، حسینی قمی، پناهیان، مؤمنی، میرباقری و برای شهادت امام جواد(ع) و سالروز ازدواج امیرالمؤمنین(ع) و حضرت زهرا(س) از چهارشنبه تا شب جمعه برگزار می شود.

روز پنجشنبه 9 تیرماه مصادف با روز رحلت امام جواد(ع) دسته عزاداری خادمان و زائران ساعت 9 صبح از مسجد امام حسن عسکری(ع) به سمت حرم مطهر برگزار می شود. عروس فضیلت با تمجید از عباس حیدرزاده.

همچنین هفته آینده سه شنبه شب قرائت دعای توسل با حضور مداحان ایثارگر استان قم، پنجشنبه بعد از اقامه نماز صبح، قرائت زیارت عاشورا با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین حجت الاسلام والمسلمین قمی برگزار شد. و مداحی سید جواد میرجعفریپنج شنبه شب قرائت دعای کمیل با صدای عباس حیدرزاده و قرائت زیارت جامعه کبیره با صدای حجت الاسلام شهیدی و مراسم صبح جمعه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین فرحزاد و قرائت مداحی دعای ندبه از محمدرضا عاصی که باید انجام شود.