دسترسی چادرملو به دانش تولید بریکت سرد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش گروه بازاریابی خبرگزاری مهر ، حسینی مدیر عامل شرکت سی پی اس پارس در خصوص کسب دانش شخصی بریکت سرد گفت: این شرکت به عنوان حامی صنعت فولاد از سال 1395 اقدام به ایجاد یک گروه تحقیقاتی و مهندسی نموده است که هدف شناسایی خلاءهاست. صنعت فولاد از دست رفته و دانش آن بر روی صنایع بزرگ کشور بنا شده است.

وی گفت: با تلاش همکاران متخصص در این صنعت، موفق به طراحی، نصب و رساندن خط تولید بریکت سرد به بخش تولید شده ایم.

حسینی افزود: این فعالیت ارزشمند شامل دستاوردهای فنی و صنعتی است که با بهره گیری از مهارت های داخلی از جمله آزمایشگاه های مرجع متالورژی و آزمایشگاه های مرتبط مانند شرکت چادرملو و به دست آوردن نتایج واقعی به خوبی با یک آزمون قابل اعمال بر روی برق این شرکت می باشد. فرها.” تولید تجاری حاصل شد و تا به امروز بیش از 300 تن از این محصول در کوره های ذوب کارخانه فولاد چادرملو استفاده شده است.

مدیرعامل CPC پارس در خصوص اهمیت تولید این محصول افزود: یکی از مشکلات صنعت فولاد اسفنجی تولید اسفنج های نرم، فیلترهای تصفیه گرد و غبار و بازیافت لجن است که این ضایعات علاوه بر حذف قطعات می باشد. در نتیجه چرخه تولید، آلودگی محیط زیست و مشکلات انبارها. و از دنیای شرکت ها کنار گذاشته شد.

وی ادامه داد: این موارد علاوه بر صرف هزینه جزئی انرژی برای تولید، شامل سرمایه گذاری آشکار و پنهان در فرآیند تولید می شود که باعث شده است تا به یک شرکت بزرگ و آگاه در زمینه تحقیقات و تجربه تبدیل شویم. با ساخت فولاد با استفاده از تجربیات خود و با انجام تحقیقات عمیق و روش های علمی می توان این ضایعات را به بریکت های سرد مخصوص تبدیل کرد.

حسینی گفت: یکی از ویژگی های منحصر به فرد این محصول عدم استفاده از مواد افزودنی در مواد پایه و حفظ ساختار ماده شیمیایی تا زمان تولید نهایی محصول است و این شرکت با توجه به خصوصیات داخلی آن دانش فنی، مهارت های فردی دارای تغییرات متنوعی در فرآیند تولید و مهارت های مبتنی بر تجهیزات به نیازهای مشتری است.

وی تصریح کرد: این خط تولید و محصولات آن بر اساس دانش شرکت ثبت اختراع و بخشی از محصول است، ضمن اینکه این شرکت در حال تحقیق و نوآوری در بخش‌های دیگر است که محصولات بسیار ارزشمندی در ترکیب و حفظ دانش و ایجاد ارزش افزوده وجود دارد. همچنین شعارهای ملی در زمینه بهره وری، دانش بنیان و ایجاد شغل را توسعه خواهد داد.