دستاوردهای دولت باید به درستی اعلام شود – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، سید محمد حسینی در همایش بزرگداشت روز مطبوعات در مجتمع فرهنگی هنری شهید حضور یافت. بیا دیگه شهر همدان اعلام کرد: با مشکلات و بلاتکلیفی مانند بیمه خبرنگاران و اصحاب رسانه مواجه هستیم که برای رفع این مشکلات استقرار نظام خبرنگاری در کشور در تلاش دولت سیزدهم مد نظر است.

وی افزود: این موضوع در جلسات متعدد کمیسیون فرهنگی مطرح شده و در مراحل پایانی است تا در قالب لایحه به شورای اسلامی ارسال شود.

نماینده مجلس شورای ملی ابراز امیدواری کرد که این نهاد حمایتی به زودی تکمیل شود تا اصحاب رسانه کشور از حمایت های لازم برخوردار شوند.

حسینی درباره سی امین سفر رئیس جمهور به همدان گفت: سفر دولت به استان همدان منشأ برکات و برکات فراوانی برای مردم این منطقه است و پول مورد نیاز برای تکمیل پروژه های مختلف است. و کنجکاوی بردار داده شده است.

وی از رسانه ها خواست تا تصویب سفر رئیس جمهور را پیگیری و تا حصول نتایج مطلوب خواستار اجرای آن باشند.

معاون رئیس جمهور در خصوص فعالیت های سازنده و حساس دولت سیزدهم در حوزه های مختلف تاکید کرد: برخی از رسانه های خارجی این ایده های خوب را نادیده می گیرند و در داخل نیز افرادی موافق این امر هستند.

حسینی گفت: وابسته به بر اساس آخرین اخبار، درآمد نفتی کشور 6 برابر شده است و در سفر رئیس جمهور روسیه قراردادی به ارزش 40 میلیارد دلار برای استفاده از این کشور در زمینه های مختلف امضا شد که اتفاقی بی نظیر است و باید به توجه مردم

او از سیاست دولت سیزدهم می گوید در باره وی در خصوص توسعه و تقویت روابط تجاری خود با 15 کشور همسایه گفت: موفقیت ها و دستاوردهای دولت باید به درستی اعلام شود و در این میان نقد منصفانه را نیز می پذیریم.

اعضای مجلس نمایندگان بر لزوم ارتقای سواد رسانه‌ای برای مردم تاکید کردند و خاطرنشان کردند که رسانه‌ها و خبرنگاران داخلی باید هوشیار و توانمند در نشان دادن تاکتیک‌ها و روش‌های رسانه‌های دشمن باشند. فریب تبلیغات دشمن را نخوریم. نظر.