در میانه ماجرای دستگیری پدر علم ژنتیک / 8 میلیارد – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانسرهنگ علی ولی پور گودرزی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره دستگیری دکتر فرهود پدر علم ژنتیک گفت: با اعلام خبر دستگیری دکتر. داریوش دانشور فرهود پدر علم ژنتیک توسط نیروی انتظامی بلافاصله این موضوع در دستور کار نیروی انتظامی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه اطلاعات پلیسی بر این باور است که این موضوع یا آدم ربایی، آدم ربایی یا قتل است، افزود: با بررسی های بیشتر دستگاه ها در ابتدا کشف کردند اما در مورد دستگیری دکتر دكتر دكتر دكتر دكتر ربایشی کشف نشد. فرهود توسط نیروهای امنیتی این گفته ثابت و درست است.

پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام کرد: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد دو آدم ربا ساعت 5 صبح دکتر را در حالی که قصد خروج از منزل با خودروی شخصی خود را داشت از مقابل منزل وی ربودند.

و همچنین گفت: آدم ربایان که 3 نفر هستند در واقع یک نفر دیگر در راه به این دو نفر اضافه می شود، دکتر فرهود را به شهرهای شمالی برده اند تا برایش پول جمع کنند.

سرهنگ گودرزی ادامه داد: آدم ربایان پس از 26 ساعت آدم ربایان را به بانکی در شمال کشور بردند تا 8 میلیارد تومان از حساب این فرد برداشت کنند.

وی با بیان اینکه به دلیل نداشتن شناسنامه و شناسنامه دکتر فرهود و امتناع بانک از پرداخت پول به وی، گفت: تیر آدم ربایان به سنگ می خورد، پس پولی به شما نمی رسد. “

رئیس پلیس آگاهی تهران گفت: آدم ربایان نامه تسلیم شدن را از دکتر می گیرند. فرهود 8 میلیارد را بدهد و بگیرد و دکتر را آزاد کند. فرهود در ماشینش در ابتدای جاده چالوس برای گرفتن پول. از او بعدا

سرهنگ گفت. گودرزی: دکتر. فرهود بلافاصله در جاده چالوس توسط اطلاعات و دکتر شناسایی شد. فرهود زیر نظر افسر پلیس و دستگیری آدم ربایان آقا است. گذشته

وی در پایان گفت: ساعات بعد افراد با تماس تلفنی با دکتر فرهود توسط پلیس آگاهی دستگیر و دستگیر شدند.