در مقابل حملات به سران جهاد اسلامی بیکار نخواهیم نشست – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، تیپ جنین سپاه قدس تاکید کرد که در مقابل حمله رژیم صهیونیستی به بسام السعدی از رهبران جهاد اسلامی بیکار نخواهند نشست. عمل.

بر اساس این گزارش، تیپ جنین شامگاه چهارشنبه با صدور بیانیه ای افزود که همچنان مسئولیت خود را برای مقابله با نیروهای اشغالگر در همه جبهه ها احساس می کند و از جنایات صهیونیست ها و اقدامات آنها تبعیت خواهد کرد.

در همین حال، تیپ جنین، دولت اشغالگر را مسئول کامل سلامتی شیخ بسام السعدی می دانست.

در همین حال، گردان های قدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کردند که رژیم صهیونیستی بهای جنایات و حماقت خود را به خاطر دستگیری بسام السعدی از رهبران جهاد اسلامی خواهد پرداخت.

تیپ قدس تاکید کرد که سربازانش شجاعانه در مقابل نظامیان صهیونیست ایستادند و درگیری شدیدی بین آنها رخ داد که در آن یک رزمنده به شهادت رسید.

شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین کمک کرد: حادثه دیروز جنایتی وحشیانه علیه ساکنان اردوگاه جنین بود که رژیم صهیونیستی تاوان آن را در تمام مناطق ساحل غربی خواهد پرداخت.

تیپ قدس همچنین اعلام کرد که نیروهایش در آماده باش کامل هستند و به وظیفه خود در برابر دشمنان صهیونیستی عمل خواهند کرد.

نظامیان صهیونیست صبح روز دوشنبه بسام الساعدی از رهبران برجسته جنبش جهاد اسلامی فلسطین را در اردوگاه جنین بازداشت کردند. همچنین یک شهروند فلسطینی در حمله وحشیانه نظامیان صهیونیست به شهادت رسید.