در حین کاهش وزن با داروهای گل باخ از حمایت عاطفی برخوردار شوید

تابستان فرا رسیده است و لباس‌های ما سبک‌تر هستند، اما زمانی که وزن اضافی حمل می‌کنیم، احساس راحتی در لباس‌های تابستانی دشوار است. اگر می بینید که استخر را می پوشانید یا از آن دوری می کنید، چرا راه حل هایی برای کاهش وزن و احساس اعتماد به نفس بیشتر به شما کمک نمی کند؟

اغلب اوقات، برنامه های کاهش وزن با شکست مواجه می شوند زیرا ذهن و احساسات ما بهترین نیت ما را خراب می کند. این درمان ها برای متوقف کردن فرآیندهای فکری منفی و باورهای خود محدود کننده عمل می کنند و آنها را با حالت های ذهنی مثبت و رهایی بخش جایگزین می کنند. اگر غذا خوردن احساسی برای شما مشکل ساز است، پس گل باخ در موفقیت شما در کاهش وزن تاثیرگذار خواهد بود.

برخی از داروهایی که به کاهش وزن کمک می کنند عبارتند از:

آگریمونی – زمانی که در خوردن غذا احساس راحتی می کنید، تا خوشحال بمانید و به مشکلات یا احساسات ناخوشایند خود فکر نکنید. اضطراب شما را از بین می برد و آرامش و شادی را جایگزین آن می کند. دیگر نیازی به شکلات، کیک یا پیتزا ندارید تا احساس خوبی داشته باشید!

غنچه شاه بلوط – اگر رژیم یویو دارید. اگر از گذشته درس نمی گیرید و اشتباهات یکسانی را بارها و بارها تکرار می کنید (مثل دست بردن به آب نبات!) پس این یک درمان برای شماست. این به شما کمک می کند عادات بد غذایی خود را ترک کنید و از تجربیات خود درس بگیرید.

سنتوری – برای کمک به شما “نه” گفتن به غذایی که نمی توانید در برابر آن مقاومت کنید، یا به دوستان “دوستانه” که با قهوه شما یک تکه کیک می دهند! اگر دوست ندارید احساسات دیگران را جریحه دار کنید و غذا بخورید تا دیگران را راضی نگه دارید، سنتوری واقعاً به شما کمک خواهد کرد. این به شما امکان می دهد اراده خود را توسعه دهید و به خواسته های خود صادق باشید. نه گفتن آسان می شود و شما احساس خوبی نسبت به اینکه چه کسی هستید و چه چیزی در زندگی خود می خواهید خواهید داشت.

آلو گیلاس – زمانی که هوس دارید و احساس می کنید بدون کیک، آبجو، نان (مورد علاقه شخصی من!) … یا هر چیزی که هوس می کنید دارید دیوانه می شوید. شما را آرام می کند، وسواس ها را از بین می برد و به شما آرامش عاطفی می دهد.

کرابپل – اگر تصویر بدنی ضعیفی دارید و به جزئیات رژیم غذایی وسواس دارید. این شما را پاک می کند و به شما کمک می کند بدن و ذهن خود را از شر افکار سمی خلاص کنید. نسبت به خود و غذایی که می خورید احساس آرامش خواهید کرد.

جنتی – زمانی که به راحتی به عقب پرتاب می شوید و وقتی مشکلی پیش می آید دلسرد می شوید. ممکن است در مورد توانایی خود برای کاهش وزن شک داشته باشید یا اگر فوراً به کاهش وزن خوبی نرسیدید، تسلیم شوید. این به شما اطمینان می دهد که همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت، به شما احساس مثبت می دهد و می توانید با موانعی که پیش می آید مقابله کنید.

هالی – اگر به دلیل عصبانیت، حسادت یا آسیب عمیق در گذشته غذا می خورید. هالی جراحات شما را التیام می بخشد و به شما کمک می کند که ببخشید، ادامه دهید و دوباره عشق را بشناسید.

ممرز – اگر مشکل شما انگیزه است، ممرز کمک می کند. اگر حتی فکراگر در تلاش برای کاهش وزن هستید، احساس خستگی می کنید یا برای شروع یک رژیم غذایی یا برنامه ورزشی مردد هستید، پس به ممرز نیاز دارید. به شما انرژی و انگیزه می دهد.

بی صبر – اگر بی حوصله هستید و به سختی می توانید صبر کنید تا به وزن مورد نظر خود برسید. شاید کاهش وزن شما به اندازه کافی برای شما سریع نباشد، بنابراین اگر رژیم غذایی دیگری را شروع کنید یا رژیم غذایی جدید بعدی را امتحان کنید، این رژیم به همان سرعتی که فکر می کردید کار نمی کند، بنابراین یک رژیم متفاوت را امتحان کنید. Impatiens به شما کمک می کند آرام، آرام و صبور باشید و اجازه دهید همه چیز روند طبیعی خود را طی کند.

کاج اروپایی – اگر به توانایی خود در کاهش وزن اطمینان ندارید و عزت نفس پایینی دارید. زمانی که فکر می کنید نمی توانید ورزش کنید یا وزن کم کنید یا وقتی نگران نرسیدن به وزن هدف خود هستید کمک می کند. اگر باورهای خود محدود کننده دارید، Larch به شما کمک می کند تا روی مهارت های خود تمرکز کنید و آن را امتحان کنید!

Mimulus – اگر از غذا خوردن می ترسید و از خوردن برخی غذاها می ترسید یا اگر فوبیای غذایی دارید. اگر از پیوستن به یک باشگاه لاغری خجالتی و عصبی هستید، Mimulus به شما کمک می کند. به شما آرامش می دهد و به شما کمک می کند بدون ترس به جلو بروید.

فک – اگر در مورد غذا احساس گناه می کنید و خود را کتک می زنید، اگر چیزی می خورید که فکر می کنید «اشتباه» است، یا اگر به خاطر گذاشتن غذا در بشقاب خود یا امتناع از خوردن کسی که برای شما آماده کرده است احساس گناه می کنید. کاج به شما کمک می کند تا خود را روشن کنید. این شما را از قضاوت بیش از حد سختگیرانه خود یا احساس اینکه لیاقت لاغر بودن را ندارید جلوگیری می کند. شما را از گناه، بی ارزشی و سرزنش خود رها می کند. کیفر به شما کمک می کند خودتان را بپذیرید، به خودتان احترام بگذارید و خودتان را دوست داشته باشید.

آب سنگ – زمانی که در رژیم غذایی خود کاملاً سفت و سخت هستید و از یک رژیم بسیار سختگیرانه و خودخواسته پیروی می کنید که هیچ لذتی، لذت و انعطافی ندارد. این به شما کمک می‌کند کمی تعادل و انعطاف‌پذیری را وارد زندگی خود کنید تا بتوانید از زندگی لذت ببرید، از غذا لذت ببرید و حسی از دیدگاه به دست آورید.

گردو – اگر به راحتی توسط دیگران پرت می شوید و تمرکز خود را از دست می دهید. این به شما کمک می کند در مسیر خود بمانید و به برنامه غذایی و ورزش خود پایبند باشید. اگر مردم شما را در مورد رژیم غذایی تان مسخره کنند اهمیتی نخواهید داشت. این به شما کمک می کند تا از عادات غذایی قدیمی فاصله بگیرید و کنار آمدن با تغییرات سبک زندگی را آسان تر کنید.

داروهایی را انتخاب کنید که به بهترین وجه با نگرش شما نسبت به رژیم غذایی، رژیم غذایی و ورزش مطابقت دارد. می توانید حداکثر 7 دارو را با هم مخلوط کنید.

اگر در انتخاب خود به کمک نیاز دارید، می توانید یک مشاوره کاهش وزن با لین رورک (BFRP) رزرو کنید. لین یک پزشک ثبت شده در بنیاد باخ با تجربه گسترده است. از طرف دیگر، لین ترکیبی شخصی از منابع انتخابی شما را برای شما جمع آوری می کند. می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت او درباره اینکه چگونه لین می‌تواند به شما کمک کند بیشتر بیاموزید.