در تیراندازی مرگبار در تگزاس دستکم دو نفر کشته شدند – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از که در تیراندازی بی‌سی‌نیوز تگزاس دو کشته بر جای گذاشت.

مقامات بیمارستانی در دالاس، تگزاس، در این رابطه گفتند که یک مرد مسلح، دو کارمند مرکز پزشکی متدیست دالاس آنها را در جنوب غربی مرکز شهر دالاس، تگزاس هدف قرار داد و کشت.

گفته می شود این تیراندازی حوالی ساعت 11 صبح روز شنبه (16:00 به وقت گرینویچ) به وقت محلی رخ داده است.

مسئولان بیمارستان گفته اند که این جنایتکار همچنان در بازداشت به سر می برد.

هنوز انگیزه تیراندازی مشخص نشده است.

لازم به ذکر است که پس از حوادثی مانند تیراندازی در یک سوپرمارکت در بوفالو نیویورک که در آن 10 نفر کشته شدند و قتل عام مدرسه ای در ایالت تگزاس که منجر به کشته شدن 22 نفر شد، دولت ایالات متحده را مجبور به برخورد با آی تی. با افزایش خشونت های مربوط به اسلحه افزایش یافته است، و همچنین شرایط اخیر افزایش یافته است بایدن رئیس جمهور ایالات متحده گفت: لایحه تصویب شده توسط سنای ایالات متحده سخت است جذاب آبیاری از حمل رایگان سلاح پشتیبانی می کند.

همزمان سازندگان سلاح های قدرتمند در این کشور که قدرت و نفوذ زیادی در بین مقامات آمریکایی دارد، لابی می کنند. او نگذاشت همان قانون اجرا شود و به شدت با آن مخالفت کرد; این مشکلی است که هر روز افراد زیادی را در آمریکا می کشد.

علیرغم مخالفت مقامات این کشور با قوانین جاری مربوط به نگهداری، فروش و فروش سلاح گرم، لابی‌گران اسلحه هرگونه تغییری را برای محدود کردن سیاست‌های فوق‌الذکر در ایالات متحده مسدود کرده‌اند. است.