درگیری بین فلسطینی ها و نظامیان صهیونیست در شیخ جراح قدس – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، هلال احمر فلسطین شامگاه پنجشنبه از مجروح شدن 18 فلسطینی در درگیری با شهرک نشینان و نظامیان صهیونیست در منطقه شیخ جراح در قدس اشغالی خبر داد.

بر اساس این گزارش، هلال احمر فلسطین از انتقال 4 نفر از مجروحان به بیمارستان خبر داد.

شهرک نشینان صهیونیست شامگاه پنجشنبه به فلسطینیان در محله شیخ جراح در قدس شرقی اشغالی حمله کردند و شیشه خودروهای تحت حمایت ارتش را شکستند.

منابع محلی اعلام کردند که بسیاری از صهیونیست‌های ساکن در منطقه تحت حمایت ارتش به ساکنان محله شیخ جراح حمله کردند و به خانه‌های آنها سنگ پرتاب کردند و شیشه‌های آنها را شکستند.

ساکنان محله شیخ جراح و منازل و املاک آنها بارها توسط شهرک نشینان و نظامیان صهیونیست زیر پا گذاشته شد تا آنها را مجبور به ترک منطقه و گرفتن خانه هایشان به نفع صهیونیست ها کنند.

در این میان اوضاع اورشلیم بسیار داغ بود. رسانه های عبری نیز اعلام کردند که درگیری های بسیار شدیدی در مناطق مختلف بیت المقدس وجود دارد و اوضاع در شرف خارج شدن از کنترل پلیس صهیونیستی است..

لازم به ذکر است که چندی پیش نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی اعلام کردند که کرانه باختری در آستانه یک اشغال جدید قرار دارد و ارتش رژیم صهیونیستی در مواجهه با جنبش فلسطینی ها در کرانه باختری با بحران گزینه ها مواجه است. غرب .