دروازه بان ایران مطمئنا در مسابقات جهانی مدال می گیرد – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون نجات غریق و غواصی، محمد ناظری سرمربی تیم ملی نجات غریق مردان درباره شرایط تیم برای حضور در مسابقات جهانی گفت: این تیم در وضعیت خوب شرایط به خصوص اینکه اولین بار در پنج مرحله بود که اردوی آمادگی برای شرکت در این مسابقات برنامه ریزی شده بود. کم کم کیفیت اردو افزایش یافت و این مشکل در روند آماده سازی تیم ملی تاثیر مثبت داشت و به ساخت تیمی کامل و قوی کمک کرد.

وی که اولین مدال (طلا) ناجیان غریق ایران در مسابقات قهرمانی جهان و آسیا را در کارنامه دارد، شرایط کسب مدال برای تیم ملی در مسابقات پیش رو را بیان کرد: این مسابقات به دلیل ابتلا به کرونا با وقفه دو ساله برگزار می شود. ویروس، و ایران یک ترکیب کامل خواهد داشت. در سطح ملی شرکت کنید. با شرایط تیم ملی مسلما در این مسابقات مدال خواهند گرفت.

با تایید رئیس تیم ملی امداد و نجات: به جرات می توانم بگویم قوی ترین تیم ملی در رده بانوان و آقایان به مصاف قهرمانی جهان رفته است.

وی درباره شرایط سایر کشورهای شرکت کننده در جام جهانی و اینکه “از آنها خبر دارید؟”، گفت: رقابت کشورهای مختلف در فصول مختلف مسابقات و کارنامه او را تحلیل و بررسی کردم. برخی پیشرفت کرده اند و برخی کاهش یافته اند که تحت تأثیر ویروس کرونا قرار نگرفته است.

ناظری تائید کرد: مسابقات جهانی یک رویداد بزرگ در حوزه ایمنی زندگی محسوب می شود که همه کشورها در آن حضور فعال دارند. خوشبختانه از شرایط تیم اطلاع دارم.